Агролабораторія. Поле - Елеватор 2019

Семінар

Агролабораторія. Поле - Елеватор


iHUB, м. Київ

Про семінар

ПроАгро Груп

В умовах постійного зростання конкуренції між агровиробниками кожен із них намагається знайти нові способи для збільшення рентабельності, вдосконалення виробництва та покращення якості своєї продукції.

Зокрема, до цих способів належить проведення діагностики поля та агрохімічного обстеження ґрунтів. Саме аналіз ґрунту є запорукою правильного розрахунку норм і форм добрив, які слід внести на конкретному полі та під конкретну культуру, що дозволяє суттєво на них зекономити.

Аналіз ґрунту, рослин і води, аналіз добрив, насіння та зерна - це лише частина тих агрозаходів, які необхідно виконувати кожному агропідприємству для підвищення врожайності сільгоспкультур, зменшення собівартості їх виробництва, страхування від поширення хвороб і забезпечення стабільно високої якості продукту.

Іншим важливим питанням є належний аналіз цієї якості під час надходження сільгоспкультур на елеватор чи склад. Саме від правильного визначення характеристик зерна залежить його майбутня вартість і прибуток підприємства.

Водночас для великих компаній облаштування власної агролабораторії відкриває можливість вирішувати нагальні питання, суттєво економлячи цінні ресурси - час і гроші. Крім того, часто наявність своєї агролабораторії дозволяє компанії надавати послуги іншим аграріям, що може стати джерелом додаткового доходу.

На семінарі-дискусії "Агролабораторія. Поле - Елеватор - Термінал 2019", який компанія "ПроАгро Груп" проведе 13 березня в Києві, ви дізнаєтесь про те, які можливості відкривають агрохімічні та виробничо-технологічні лабораторії, як зекономити на облаштуванні таких лабораторій та яке обладнання краще обрати.

Захід складатиметься з двох блоків:

1 блок - Агрохімічне обстеження полів

Основні питання:

  • агрохімічний аналіз ґрунту як запорука підвищення ефективності використання добрив на понад 20%;
  • комплексна агродіагностика поля + агрономічний сервіс. Чи правильним шляхом розвиваються агрохімічні лабораторії;
  • місце і роль агролабораторії в технологіях точного землеробства;
  • де купити, щоб не переплатити? Проблеми комплектацій агролабораторій.

2 блок - Приймання за якістю і кількістю на елеваторах та складах

Основні питання:

  • проблеми безпеки зберігання сировини на складах і елеваторах в контексті якісної роботи лабораторій;
  • сучасні експрес-методики визначення якості сировини;
  • мікотоксини: як швидко і точно виявити та як ефективно боротися;
  • як якісно і не дорого укомплектувати лабораторію елеватора.

Запрошуємо Вас приєднатись до нашого обговорення та дізнатись чимало нової корисної інформації!

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":