Засоби біологізації в інноваційних технологіях сільгоспвиробництва

Конференція

Засоби біологізації в інноваційних технологіях сільгоспвиробництва


iHUB, м. Київ

Про конференцію

ПроАгро Груп

В сучасних аграрних технологіях економічно розвинених країн обов’язковим елементом є використання біологічних препаратів, серед яких на чільному місці знаходяться мікробні препарати. Їх застосування в рослинництві на фоні оптимальних для продукційного процесу сільськогосподарських культур агрофонів сприяє зростанню продуктивності агроценозів, покращенню якості продукції, відтворенню родючості ґрунтів.

Напрями позитивного впливу біопрепаратів:

мікробні препарати дають можливість забезпечити рослини корисними мікроорганізмами в потрібному місці, в необхідній кількості, в оптимальний час;

активні агрономічно цінні мікроорганізми заселяють кореневу зону рослин, сприяють зростанню площі адсорбційної поверхні коренів, це забезпечує збільшення коефіцієнтів засвоєння діючої речовини з добрив на 30-40%, що дозволяє економити мінеральні добрива без зниження врожайності культур; при ціні однієї гектарної порції препарату до 4,1 дол. США їх позитивний вплив еквівалентний внесенню 30-60 кг діючої речовини мінеральних добрив;

за використання біопрепаратів зменшується захворюваність культур;

завдяки комплексному впливу препаратів підвищується урожайність сільськогосподарських культур (на 10-50 %) та якість продукції (уміст білка, олійність, цукристість тощо);

зазначені функції дозволяють суттєво зменшувати собівартість продукції (на 8-25 %);

препарати дозволені для використання в органічному землеробстві і тваринництві (сертифікація "Органік стандарт"), при цьому вони є провідним чинником інтенсифікації виробництва.

12 березня 2019 в місті Києві, у Київському іHub (вул. Хрещатик, 10), Група компаній ПроАгро спільно із ІНСТИТУТОМ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ МІКРОБІОЛОГІЇ ТА АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА НААН України проведуть Семінар "Засоби біологізації в інноваційних технологіях сільгоспвиробництва".

Варто зазначити, що на семінарі, представники агропідприємств поділяться практичним досвідом, та розкажуть про переваги, про особливості застосування та використання біологічних препаратів. Чудова можливість обмінятись досвідом та думками, поспілкуватись із науковими працівниками та тими, хто на практиці користується засобами.

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Соорганизаторы
Co-Organizers

ИНСТИТУТ СЕЛЬСКОХОЗЯЙСТВЕННОЙ МИКРОБИОЛОГИИ И АГРОПРОМЫШЛЕННОГО ПРОИЗВОДСТВА НААН