Стратегії експорту. Трейдинг 2020

V Форум
Стратегії експорту. Трейдинг 2020


Про хеджування валютних ризиків в Україні на V Форумі "Стратегії експорту. Трейдинг 2020"

15:00 | ПроАгро Груп

popovich-tetyana Зміцнення гривні по оцінкам різних експертів завдало збитків українським експортерам на 3-3,5 мільярдів доларів США в 2019 році. Найпоширенішим інструментом для страхування валютних ризиків є безпоставочний форвардний контракт NDF (non-deliverable forward) і популярність даного інструмента зростає як серед імпортерів так і експортерів на фоні волатильності курсу гривні.

Про хеджування валютних ризиків учасники V Форуму Стратегії експорту. Трейдинг 2020 дізнаються 7 лютого, в Київському Гольф Центрі з виступу Тетяни Попович, директора по ринкам капіталу Альфа-Банк Україна.

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Генеральный медіа-партнер
General Media Partner

Агропортал

Медіа-партнери
Media Partners

Українська Зернова АсоціаціяУкраїнська аграрна конфедераціяРада підприємців при Кабінеті Міністрів УкраїниАграрний тиждень. УкраїнаInventureAgroONE, журналБизнес, газетаWorld Expo Co LtdАгропрофиАгроЛюксAGROBASE.ORGИнфоиндустрияАгроиндустрияАгро ФМLogist.FMAgroReviewАграрникВсеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктуриАгробізнес сьогодні