Стратегії експорту. Трейдинг 2020

V Форум
Стратегії експорту. Трейдинг 2020


Про виклики та можливості для українського аграрного експорту на V "Форумі Стратегії експорту. Трейдинг 2020"

16:00 | ПроАгро Груп

zablovskiy-andriy В умовах швидких кліматичних змін та інших глобальних викликів для світової економіки, організація ефективного аграрного експорту в Україні потребує чіткого алгоритму взаємодії всіх учасників ринку - бізнесу та відповідних урядових інституцій. Така співпраця повинна ґрунтуватися на створенні сприятливих умов для залучення та інкорпорації усіх стейкхолдерів, учасників ринку під час вироблення та імплементації стратегії аграрного експорту, диверсифікації та розширенні ринків збуту, захисті експортерів на завойованих ринках, проведення торговельних переговорів тощо.

Про успішну взаємодію всіх учасників ринку 7 лютого в Київському Гольф Центрі на V "Форумі Стратегії експорту. Трейдинг 2020" розповість Андрій Забловський, керівник Секретаріату Ради підприємців при Кабінеті міністрів України.

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Генеральный медіа-партнер
General Media Partner

Агропортал

Медіа-партнери
Media Partners

Українська Зернова АсоціаціяУкраїнська аграрна конфедераціяРада підприємців при Кабінеті Міністрів УкраїниАграрний тиждень. УкраїнаInventureAgroONE, журналБизнес, газетаWorld Expo Co LtdАгропрофиАгроЛюксAGROBASE.ORGИнфоиндустрияАгроиндустрияАгро ФМLogist.FMAgroReviewАграрникВсеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктуриАгробізнес сьогодні