Комбикорма. Качество и эффективность 2018

Аграрная конференция

КОМБИКОРМА. КАЧЕСТВО И ЭФФЕКТИВНОСТЬ


Киев, Admiral Hall на Крещатике

UkrLandFarming нарощує поголів"я ВРХ

11:56 | ПроАгро
Ukrlandfarming / Укрлендфарминг

На одній із тваринницьких ферм СТОВ "Раківщинське", яке входить до кластеру "Полісся" ГК UkrLandFarming, проводяться завершальні роботи на новому відгодівельному майданчику для утримання 700 голів бичків.

Як повідомляє "ПроАгро" з посиланням на AgroPortal, про це повідомив директор з тваринництва кластеру "Полісся" Микола Лучко.

В планах підприємства також покращити умови утримання у вже наявних загонах, встановити на всій фермі механізовану роздачу кормів і поступово нарощувати маточне поголів"я до 500 голів.

"Це одна із м"ясотоварних ферм агрохолдингу UkrLandFarming, яка спеціалізується на вирощуванні української м"ясної породи. Нині тут утримуються близько 350 корів, із них 43 - нетелей, цьогорічних 98 бичків і 110 теличок. Третій рік ми лишаємо телят для розведення, адже плануємо маточне поголів"я збільшити до 500 голів. Паралельно, весь цей час, ми також завозимо нетелів з-за кордону", - розповів Микола Лучко.

За його словами, збільшення маточного поголів"я - доволі довгий процес і потребує значного капіталовкладення, тож до періоду отримання прибутків має пройти час.

Go to Mexico!

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Медиа-партнеры
Media Partners

Украинская зерновая ассоциацияAgro NewsAgroReviewАграрний тиждень. УкраїнаSeedsКорма и фактыАгропорталАгроэкспертРеклама на село