Комбикорма. Качество и эффективность 2018

Аграрная конференция

КОМБИКОРМА. КАЧЕСТВО И ЭФФЕКТИВНОСТЬ


Киев, Admiral Hall на Крещатике

У Вінницькій області побудують заводи з перероблення горіхів і кукурудзи

12:51 | ПроАгро

В 2019 році у Вінницькій області інвестори мають намір побудувати два заводи.

Як повідомляє "ПроАгро" з посиланням на Вінниця.info, один - з переробки волоського горіху, другий - з перероблення кукурудзи.

За словами голови Вінницької облдержадміністрації Валерія Коровія, у Могилів-Подільському районі реалізовується унікальний проект - 700 га під волоським горіхом. З наступного року буде будуватись перший в Україні завод з переробки горіхів. Сучасне, безвідходне, екологічно чисте виробництво.

"Зараз ведемо активні перемовини щодо реалізації ще одного проекту. Мова йде про проект на $600 млн - завод по поглибленій переробці кукурудзи. Високотехнологічне, сучасне виробництво, яке дасть можливість створити тисячу нових робочих місць. Разом з тим, цей завод дасть можливість вдихнути нове життя у величезну територію", - зазначив Коровій.

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Медиа-партнеры
Media Partners

Украинская зерновая ассоциацияAgro NewsAgroReviewАграрний тиждень. УкраїнаSeedsКорма и фактыАгропорталАгроэкспертРеклама на село