Финансы и налоги в агробизнесе 2018

IV ежегодная конференция

ФИНАНСЫ И НАЛОГИ В АГРОБИЗНЕСЕ


Киев, Admiral Hall на Крещатике

У Київській і Полтавській областях виявлено АЧС

16:47 | ПроАгро

Відповідно до інформації головних управлінь Держпродспоживслужби в Київській та Полтавській областях зареєстровано випадки захворювання на африканську чуму свиней.

Як повідомляє "ПроАгро" з посиланням на повідомлення Держпродспоживслужби, АЧС виявлено в Панфильській дослідній станції, що розташоване в с. Панфили Яготинського району Київської області.

Крім цього, в підсобному господарстві Ліщинівського психоневрологічного будинку-інтернату, що розташоване в с. Ліщинівка Кобеляцького району Полтавської області.

З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалахів АЧС проведено засідання державних надзвичайних протиепізоотичних комісій, рішеннями яких затверджено плани з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичних осередків, зон захисту та нагляду.

В осередках захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення поширення збудника АЧС.

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Генеральный медіа-партнер
General Media Partner

Агропортал

Медіа-партнери
Media Partners

Українська Зернова АсоціаціяAgroReviewФермер УкраиныInventureЛіга:ЗаконНезалежний аудиторAGROBASE.ORGАграрний тиждень. УкраїнаНУБІППодаткиДовідник економіста