Залишилося днів: 10
Фінанси та податки в агробізнесі 2019

V конференція

Фінанси та податки в агробізнесі


Київ

Про конференцію

ПроАгро Груп

Отримання високого прибутку та стабільне зростання рентабельності капіталу - головна ціль кожного бізнесу. І досягнення цієї цілі не можливе без розумного управління власними фінансами, ефективного фінансового менеджменту та впровадження новітніх інструментів.

Група Компаній "ПроАгро Груп" 26 вересня 2019 року проведе в Києві V щорічну конференцію "Фінанси та податки в агробізнесі", метою якої є обговорення найбільш важливих для аграрних фінансистів проблем, обмін думками та професійна дискусія.

Конференція складатиметься з трьох основних панелей, під час яких учасники заходу обговорять актуальні питання фінансів, оподаткування та сучасних технологій для поліпшення роботи підприємств.

Під час першої панелі "Управління фінансами. Проблеми підвищення ефективності" ви дізнаєтесь:

  • практичні кейси від фінансистів провідних агрокомпаній;
  • кращі фінансові стратегії від зіркових експертів;
  • як побудувати ефективну фінансову службу в аграрній компанії.
  • легальна оптимізація оподаткування підприємства;
  • актуальні питання обліку з провідними експертами.

Друга панель - Круглий стіл з провідними єкспертами та учасниками аграрного ринку "Відкриття ринку землі - що чекати аграрним фінансистам"

У межах третьої панелі "Діджиталізація фінансів і обліку в агрокомпаніях" фахівці розкажуть про:

  • діджіталізацію на 360°;
  • бухоблік в хмарі
  • ефективний інструментарій отримання достовірних даних;
  • як зібрати весь софт в компанії в єдину ефективну робочу систему.

Крім цього, на заході буде висвітлено багато інших важливих питань. Конференція "Фінанси та податки в агробізнесі" традиційно стала майданчиком спілкування керівників і фахівців провідних аграрних компаній, галузевих експертів та всіх тих, кому не байдужа фінансова тема. Приєднуйтесь і Ви!

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Готель-партнер
Hotel Partner

БУТИК-ГОТЕЛЬ "ВОЗДВИЖЕНСКИЙ"

Медіа-партнери
Media Partners

Все про бухгалтерський облікАграрний тиждень. УкраїнаБаланс КлубВісник. Офіційно про податкиAgroReviewАгроиндустрияАгробізнес сьогодніInventureuteka.uaAGROBASE.ORG