Фінанси та податки в агробізнесі 2019

V конференція

Фінанси та податки в агробізнесі


Київ

UKRAVIT Fіnance оновила умови і розширила список фінансових партнерів

12:42 | ПроАгро Груп
UKRAVIT

UKRAVIT знову дивує відсутністю витрат на фінансування на перші півроку. Фінансових партнерів більше, а ставка залишається фіксованою - 0,01%.

Крім того, "UKRAVIT Fіnance" разом із Приват Банком оформлюють Гарантований платіж під 2% річних - замість стандартних 4% для інших партнерів Приват Банку.

Компанія "UKRAVIT" оновила умови програми "UKRAVIT Fіnance" та розширила список фінансових партнерів. Відтепер оформити агрокредит для придбання ЗЗР, МКД і насіння "UKRAVIT", а також послуг "Інституту здоров’я рослин" можна не лише в OTP Bank, а й у MTB Bank та Альфа Банку. Крім того, спеціальні умови на послугу Гарантований платіж в рамках програми можна отримати від Приват Банку.

Незмінною лишається лише процедура прийняття рішення та оформлення кредиту: 1 день на отримання попереднього рішення та 6-9 днів для видачі коштів.

Крім того, в рамках програми клієнт за один день може отримати до 500 тис. грн на придбання ЗЗР, МКД та насіння "UKRAVIT" і послуг "Інституту здоров’я рослин" під 2 % річних, оформивши Гарантований платіж від Приват Банку.

Деталі за посиланням:

https://ukravit.ua/uk/ukravit-finance

https://ukravit.ua/uk/ukravit-finance-privatbank

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Генеральный медіа-партнер
General Media Partner

Агропортал

Готель-партнер
Hotel Partner

БУТИК-ГОТЕЛЬ "ВОЗДВИЖЕНСКИЙ"

Медіа-партнери
Media Partners

Аграрний тиждень. УкраїнаУкраїнська Зернова АсоціаціяЛіга:ЗаконInventureAgroONE, журналБАЛАНС-АГРОАгробізнес сьогодніАгроиндустрияAgroReviewВісник. Офіційно про податкиТрипольеAGROBASE.ORGuteka.ua