Фінанси та податки в агробізнесі 2019

V конференція

Фінанси та податки в агробізнесі


Київ

Використання ІТ сервісів при бюджетуванні та контролі цін продажу сільгосппродукції

10:48 | ПроАгро Груп

На V Аграрній Конференції Фінанси та податки в агробізнесі 2019, яка відбудеться 26 вересня у Києві, про використання ІТ сервісів при бюджетуванні та контролі цін продажу сільгосппродукції розповість засновник онлайн сервісу Zernotorg.ua Олександр Мащенко.

Спікер має досвід роботи фінансовим контролером, фінансовим директором, керівником у сфері зберігання та перевезення зерна, зараз займається створенням ІТ сервісів для автоматизації процесів в агрогалузі.

На нашій конференції Олександр Мащенко поділиться секретами, як тримати руку на пульсі цін на агропродукцію, не витрачаючи половину свого часу на прямі контакти з ринком, як бюджетувати дохід від продажу і як переконатися в належному виконанні плану.

Також спеціаліст розповість про те, як інтернет сервіси, призначені для торгівлі зерновими в Україні, беруть на себе кропітку роботу збору і аналізу даних і можуть стати інструментом для бюджетування та контролю.

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Генеральный медіа-партнер
General Media Partner

Агропортал

Готель-партнер
Hotel Partner

БУТИК-ГОТЕЛЬ "ВОЗДВИЖЕНСКИЙ"

Медіа-партнери
Media Partners

Аграрний тиждень. УкраїнаУкраїнська Зернова АсоціаціяЛіга:ЗаконInventureAgroONE, журналБАЛАНС-АГРОАгробізнес сьогодніАгроиндустрияAgroReviewВісник. Офіційно про податкиТрипольеAGROBASE.ORGuteka.ua