Фінанси та податки в агробізнесі 2019

V конференція

Фінанси та податки в агробізнесі


Київ

Залучення зовнішнього інвестування. Де взяти гроші на купівлю землі?

16:45 | ПроАгро Груп

Існує безліч схем залучення зовнішніх інвесторів: входження в капітал, позикові кошти, створення партнерства.

Вибираючи з різноманітності інструментів, а також вступаючи в переговори з потенційними інвесторами, фаундер проекту повинен пам'ятати про ключові інтереси свого візаві: прибутковість і безпеку (збереження/повернення) інвестицій.

Можна виділити такі елементи успішної інвестиційної стратегії як підготовка бізнес-плану та аудит.

Залучення інвестора є ключовим етапом, однак відносити з ним у проекті також важливі. Обмін інформацією про реалізацію проекту, про освоєння фінансування, про проміжні фінансові показники, стратегічні сесії і обговорені заздалегідь схеми виходу з проекту - ось про що варто пам'ятати фаундеру, який хоче розвивати свій бізнес за рахунок залучення зовнішніх інвестицій.

Про всі вузькі моменти залучення зовнішнього інвестування та те, як це правильно робити, на V Аграрній Конференції Фінанси та податки в агробізнесі 2019, яка відбудеться 26 вересня у Києві, розповість адвокат, експерт з міжнародного корпоративного права Юлія Курило.

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Генеральный медіа-партнер
General Media Partner

Агропортал

Готель-партнер
Hotel Partner

БУТИК-ГОТЕЛЬ "ВОЗДВИЖЕНСКИЙ"

Медіа-партнери
Media Partners

Аграрний тиждень. УкраїнаУкраїнська Зернова АсоціаціяЛіга:ЗаконInventureAgroONE, журналБАЛАНС-АГРОАгробізнес сьогодніАгроиндустрияAgroReviewВісник. Офіційно про податкиТрипольеAGROBASE.ORGuteka.ua