Залишилося днів: 58
Комбікормовий Форум 2020

Комбікормовий Форум 2020


Бізнес Івен Хол "Оболонь" м. Київ

Про дієвий  інструмент для підвищення ефективності виробництва повнораціонних комбікормів на "Комбікормовому Форумі 2020"

13:00 | ПроАгро Груп

На сьогоднішній день виробники м’яса сільськогосподарських тварин та птиці прагнуть підвищити показники виробництва (коефіцієнт конверсії корму, середньодобовий приріст, швидкість росту, індекс продуктивності, тощо). Покращення показників вирощування свиней та птиці на м'ясо вимагає великих потреб у обмінній енергії. Ці потреби можна забезпечити лише за рахунок введення рослинних або тваринних жирів у комбікорм.

DIGEST FAST - є біологічною поверхнево-активною кормовою добавкою, що призначена для використання в годівлі моногастричних тварин та птиці з метою підвищення ефективності використання жиру і скорочення витрат на повнораціонні комбікорми.

Поєднання фітоемульгатора та рослинних екстрактів у формі кормової добавки допомагає організму сільськогосподарських тварин та птиці ефективно засвоювати жири та покращує роботу печінки та нирок, при цьому гарантує безпеку використання у складі комбікормів. Були проведені численні науково-господарські досліди по вивченню впливу застосування фітоемульгатора DIGESTFAST в годівлі сільськогосподарської птиці.

Інноваційна компанія "ATH Company", що динамічно розвивається в сфері ветеринарного і зоотехнічного забезпечення на ринку України - ексклюзивний, офіційний представник на ринку України іспанської компанії "Liptosa".

Про дієвий інструмент для підвищення ефективності виробництва повнораціонних комбікормів розповість 26 березня учасникам "Комбікормового Форуму 2020" Олег Осіпенко, кандидат сільськогосподарських наук, технічний консультант ТОВ "Компанії "Агротрейдхім"".

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Співорганізатори
Сo-organizer

АСОЦІАЦІЯ СОЮЗ ПТАХІВНИКІВ УКРАЇНИПроАгро ГрупКорми і факти

Офіційні партнери
Official Partners

AMANDUS KAHL GMBH & CO. KGInter Edinstvo holding

Спеціальний партнер
Special Partner

БІОФАРМ

Партнери
Partners

Міжнародна Школа КормівАсоціація тваринників УкраїниМіжрегіональний союз птахівників та кормовиробників України

Спеціальний медіа-партнер
Special Media Partner

Агропортал

Медіа-партнери
Media Partners

Українська аграрна конфедераціяУкраїнська Зернова АсоціаціяУкролияпромАграрний тиждень. УкраїнаInventureАгравериWorld Expo Co LtdУкраинская ассоциация производителей и переработчиков соиВсеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктуриAgroReviewИнфоиндустрияАгроиндустрияАгро ФМАгропрофиSeedsAgri-gatorАграрникАгробізнес сьогодніАгробізнес УкраїнаAGROBASE.ORGAgroONE, журналAgro NewsЭксклюзивные ТЕХНОЛОГИИЗернові продукти і комбікорми