Залишилося днів: 70
Комбікормовий Форум 2020

Комбікормовий Форум 2020


Бізнес Івен Хол "Оболонь" м. Київ

Про те, як виробництво корму на господарстві веде до незалежності від комбікормової промисловості

16:09 | ПроАгро Груп

Buschhoff - перша компанія в Європі, яка запропонувала повністю автоматизовану установку для комбікормового виробництва. Ця новинка була запатентована. Завдяки повній автоматизації комбікормові заводи Buschhoff дуже поширені на Заході та за останнє десятиліття здобули прихильність українських фермерів. Спеціалісти переконані, що повна автоматизація кормовиробництва має ряд важливих переваг.
Багаторічний досвід Buschhoff - лідера з виробництва обладнання для корму, відповідає новітнім досягненням науки і техніки.

26 березня на "Комбікормовому Форумі 2020" Антон Водяник, керівник проектів компанії Buschhoff, розповість учасникам, як саме виробництво комбікорму безпосередньо на господарстві веде до незалежності від комбікормової промисловості та скорочує загальні транспортні затрати.

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Співорганізатори
Сo-organizer

АСОЦІАЦІЯ СОЮЗ ПТАХІВНИКІВ УКРАЇНИПроАгро ГрупКорми і факти

Офіційні партнери
Official Partners

AMANDUS KAHL GMBH & CO. KGInter Edinstvo holding

Спеціальний партнер
Special Partner

БІОФАРМ

Партнери
Partners

Міжнародна Школа КормівАсоціація тваринників УкраїниМіжрегіональний союз птахівників та кормовиробників України

Спеціальний медіа-партнер
Special Media Partner

Агропортал

Медіа-партнери
Media Partners

Українська аграрна конфедераціяУкраїнська Зернова АсоціаціяУкролияпромАграрний тиждень. УкраїнаInventureАгравериWorld Expo Co LtdУкраинская ассоциация производителей и переработчиков соиВсеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктуриAgroReviewИнфоиндустрияАгроиндустрияАгро ФМАгропрофиSeedsAgri-gatorАграрникАгробізнес сьогодніАгробізнес УкраїнаAGROBASE.ORGAgroONE, журналAgro NewsЭксклюзивные ТЕХНОЛОГИИЗернові продукти і комбікорми