Залишилося днів: 111
Комбікормовий Форум 2020

Комбікормовий Форум 2020


Міжнародний виставковий конгрес-центр Український дім, м. Київ

Про сучасні технології та надійне обладнання на "Комбікормовому Форумі 2020"

13:30 | ПроАгро Груп

Більш ніж 140-річний досвід компанії BDW Feedmill Systems GmbH & Co. KG є запорукою успішної реалізації проектів комбікормових і преміксних заводів в більш ніж 30-ти країнах світу, в тому числі і в Україні.

Компанія BDW Feedmill Systems GmbH & Co. KG супроводжує власні проекти на всіх етапах реалізації - починаючи від розробки технології до введення в експлуатацію заводу. Про сучасні технології та надійне обладнання, які є незамінними передумовами для високоякісного комбікорму власного виробництва, розповість Віктор Димшиц, директор з продажів у Східній Європі Компанії BDW Feedmill Systems GmbH & Co. KG 26 березня на Комбікормовому Форумі 2020!

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Співорганізатори
Сo-organizer

АСОЦІАЦІЯ СОЮЗ ПТАХІВНИКІВ УКРАЇНИПроАгро ГрупКорми і факти

Офіційні партнери
Official Partners

AMANDUS KAHL GMBH & CO. KGInter Edinstvo holding

Спеціальний партнер
Special Partner

БІОФАРМ

Партнери
Partners

Міжнародна Школа КормівАсоціація тваринників УкраїниМіжрегіональний союз птахівників та кормовиробників України

Спеціальний медіа-партнер
Special Media Partner

Агропортал

Медіа-партнери
Media Partners

Українська аграрна конфедераціяУкраїнська Зернова АсоціаціяУкролияпромАграрний тиждень. УкраїнаInventureАгравериWorld Expo Co LtdУкраинская ассоциация производителей и переработчиков соиВсеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктуриAgroReviewИнфоиндустрияАгроиндустрияАгро ФМАгропрофиSeedsAgri-gatorАграрникАгробізнес сьогодніАгробізнес УкраїнаAGROBASE.ORGAgroONE, журналAgro NewsЭксклюзивные ТЕХНОЛОГИИЗернові продукти і комбікорми