Залишилося днів: 69
Комбікормовий Форум 2020

Комбікормовий Форум 2020


Бізнес Івен Хол "Оболонь" м. Київ

На Комбікормовому Форумі 2020 "ПОТОКИ" презентують інноваційний білковий соняшниковий концентрат, що не має світових аналогів

13:19 | ПроАгро Груп

Фахівці дніпровського маслоекстракційного заводу "Потоки", заснованого у 2018 році та оснащеного новітнім європейського виробництва, у співробітництві з представниками наукової спільноти, розробили білковий соняшниковий концентрат "Проглот" для відгодівлі тварин, риб і птахів, що не має аналогів у світі.

При розробці продукту використані унікальні нанотехнології обробки насіння соняшнику - низькотемпературна екстракція з максимальним віддаленням лушпиння. В результаті відбувається, так звана, щадна денатурація без порушення первинної структури білка і руйнування амінокислот.

При цьому при однаковій ціні з традиційним білковим продуктом, який використовується для відгодівлі тварин - соєвим шротом - білковий соняшниковий концентрат "Проглот" містить більше засвоєного протеїну.

"Унікальність нашого продукту полягає в рекордному вмісті білка. Шляхом численних спроб, тривалої співпраці з кращими вченими країни та іноземними фахівцями ми змогли домогтися показника 48% вмісту протеїну",- говорить директор ТОВ "Потоки" Євген Яровий.

Детальніше про те, як саме відбувалось створення інноваційного продукту та яким чином його використання впливає на підвищення прибутковості фермерів Євгеній Яровий розповість учасникам "Комбікормового Форуму 2020", що відбудеться 26 березня 2021 року у Міжнародному виставковому конгрес-центрі "Український дім" в Києві.

Запрошуємо до участі!

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Співорганізатори
Сo-organizer

АСОЦІАЦІЯ СОЮЗ ПТАХІВНИКІВ УКРАЇНИПроАгро ГрупКорми і факти

Офіційні партнери
Official Partners

AMANDUS KAHL GMBH & CO. KGInter Edinstvo holding

Спеціальний партнер
Special Partner

БІОФАРМ

Партнери
Partners

Міжнародна Школа КормівАсоціація тваринників УкраїниМіжрегіональний союз птахівників та кормовиробників України

Спеціальний медіа-партнер
Special Media Partner

Агропортал

Медіа-партнери
Media Partners

Українська аграрна конфедераціяУкраїнська Зернова АсоціаціяУкролияпромАграрний тиждень. УкраїнаInventureАгравериWorld Expo Co LtdУкраинская ассоциация производителей и переработчиков соиВсеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктуриAgroReviewИнфоиндустрияАгроиндустрияАгро ФМАгропрофиSeedsAgri-gatorАграрникАгробізнес сьогодніАгробізнес УкраїнаAGROBASE.ORGAgroONE, журналAgro NewsЭксклюзивные ТЕХНОЛОГИИЗернові продукти і комбікорми