Аграрная HR-конференция 2018

IV ежегодная

АГРАРНАЯ HR-КОНФЕРЕНЦИЯ


НАН Украины, г. Киев, ул. Владимирская 55

"Нібулон" цього сезону планує збільшити річкові вантажоперевезення на 20%

11:18 | ПроАгро Груп
Нибулон

Компанія "Нібулон" планує в 2018/19 МР збільшити перевезення вантажів власним річковим транспортом порівняно з минулим роком на 20% - до 3 млн тонн.

Як повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на "Порти України", про це заявив заступник генерального директора "Нібулона" Андрій Волик.

Крім того, в планах компанії до початку сезону-2019/20 наростити потужності зі зберігання сільгосппродукції п'яти перевантажувальних терміналів в Миколаївській, Херсонській і Запорізькій областях.

"Додаткові ємності будуть побудовані на території філій "Вознесенський" (22 тис. тонн), "Новоодеська" (10 тис. тонн), "Кам'янка-Дніпровська" (16 тис. тонн), "Хортиця" (16,5 тис. тонн ) і "Голопристанський" (20 тис. тонн)", - уточнив він.

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Генеральный HR-партнер
General HR Partner

Work.ua

Генеральный медіа-партнер
General Media Partner

Агропортал

За підтримки
With Support

Фридом Финанс Украина

Медіа-партнери
Media Partners

Сильське життяАгробізнес сьогодніAgroONE, журналAGROBASE.ORGАграрний тиждень. УкраїнаИнфоиндустрияHR-ЛигаМенеджер по персоналуУкраинская зерновая ассоциацияAgroReviewAgro NewsУкрПрес ИнфоКадровик УкраиныБизнес, газетаInventure