Аграрная HR-конференция 2018

IV ежегодная

АГРАРНАЯ HR-КОНФЕРЕНЦИЯ


НАН Украины, г. Киев, ул. Владимирская 55

Про автоматизацію робочого часу управлінця розповість директор департаменту з управління персоналом "Укрлендфармінг" Наталія Романенко

10:35 | ПроАгро Груп

Час - один з ресурсів менеджера, який не відновлюється. Навіть при гармонійному розподілі стратегічних, тактичних та оперативних задач управління менеджери різних рівнів перевантажені. За результатами опитування з кожної сотні керівників тільки одному вистачає робочого часу для вирішення усіх питань.

Задля пошуку оптимального варіанту розподілу часу, постійно треба шукати шляхи оптимізації витрати робочого часу управлінця.

Як впровадити електронний документообіг в компанії: етапи впровадження, загальні проблеми та типові помилки? Паперовий чи електронний документообіг: або як знайти час на чашку кави в Карпатах, розповість директор департаменту з управління персоналом групи компаній найбільшого сільськогосподарського підприємства України "Укрлендфармінг" Наталія Романенко.

Про автоматизацію HR-процесів і які переваги для HR-менеджера з являються після впровадження автоматизованого електронного документообігу, розповість голова Правління Company Group " Center ECM" Олішевська Олена, на IV Аграрній HR- конференції 22 листопада.

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Генеральный HR-партнер
General HR Partner

Work.ua

Генеральный медіа-партнер
General Media Partner

Агропортал

За підтримки
With Support

Фридом Финанс Украина

Медіа-партнери
Media Partners

Сильське життяАгробізнес сьогодніAgroONE, журналAGROBASE.ORGАграрний тиждень. УкраїнаИнфоиндустрияHR-ЛигаМенеджер по персоналуУкраїнська Зернова АсоціаціяAgroReviewAgro NewsУкрПрес ИнфоКадровик УкраиныБизнес, газетаInventure