Аграрная HR-конференция 2018

IV ежегодная

АГРАРНАЯ HR-КОНФЕРЕНЦИЯ


НАН Украины, г. Киев, ул. Владимирская 55

Про комплексні мотиваційні програми в агрокомпанії розповість Директор з управління персоналом групи компаній "Агропросперіс" Людмила Горова

14:59 | ПроАгро Груп

gorovaya_lyudmila Ефективна діяльність аграрних підприємств вимагає вагомого внеску у розвиток. Беззаперечно, одним із основних напрямів розвитку аграрного підприємства є розвиток та вдосконалення кадрової політики. Відносно невелика частина агропідприємств здійснює планування та координування кадрової політики, що, в свою чергу, призводить до нерозуміння працівниками цілей та мети підприємства. Найпоширенішим методом ведення кадрової політики є використання мотиваційних важелів управління персоналом.

Сучасний управлінець має розуміти, що вміння мотивувати працівників значить не просто актуалізувати вже складені мотиви, але й формувати структуру потреб при постійному забезпеченні та відстеженні зворотнього зв"язку.

Успішні агрохолдинги та компанії, на практиці випробовували не один метод мотивації працівників, перед тим, як обрали найкращий дієвий метод. Одним із таких методів мотивації працівників поділиться Директор з управління персоналом групи компаній "Агропросперіс" Людмила Горова.

"Наявність заробітної плати, в основному, гарантує працедавцю присутність працівника на робочому місці, і виконання своїх базових обов’язків. Проте, ми хотіли від працівників більшого, а саме: отримувати зацікавленість в результаті". Про свій успішний досвід запровадження кадрової політики в групі компаній "Агропросперіс" Людмила Горова розповість 22 листопада на IV Аграрній щорічній HR-Конференції.

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Генеральный HR-партнер
General HR Partner

Work.ua

Генеральный медіа-партнер
General Media Partner

Агропортал

За підтримки
With Support

Фридом Финанс Украина

Медіа-партнери
Media Partners

Сильське життяАгробізнес сьогодніAgroONE, журналAGROBASE.ORGАграрний тиждень. УкраїнаИнфоиндустрияHR-ЛигаМенеджер по персоналуУкраїнська Зернова АсоціаціяAgroReviewAgro NewsУкрПрес ИнфоКадровик УкраиныБизнес, газетаInventure