Аграрная HR-конференция 2018

IV ежегодная

АГРАРНАЯ HR-КОНФЕРЕНЦИЯ


НАН Украины, г. Киев, ул. Владимирская 55

Про сучасні IT-рішення для управління персоналом, про процесний підхід розповість провідний аналітик компанії "ІН-АГРО" Максим Хоменко.

11:47 | ПроАгро Груп

homenko-maksim Сьогодні для HR-служб підприємств особливо актуальним є питання підвищення якості управління персоналом. З кожним днем в се важче привабити та утримати цінних для компанії спеціалістів.

На допомогу HR-спеціалістам приходять інформаційні технології, які підвищують ефективність і зменшують вартість управління. Сучасні IT-системи управління персоналом, на разі, не обмежуються функціями автоматизації кадрового обліку та розрахунком заробітної плати, а окрім того, вони допомагають керувати знаннями та компетенціями, оптимізовувати та прискорювати процеси прийняття рішень, оперативно отримувати данні для аналізу, спрощують складну роботу пошуку персоналу, надають інструменти для розвитку та досягнення цілей.

Під час IV Аграрної HR-конференції провідний аналітик компанії "ІН-АГРО" Максим Хоменко розповість та продемонструє можливості підвищення ефективності управління персоналом за допомогою комплесної IT-системи: "ІН-АГРО: Управління персоналом (HRM)".

А також 22 листопада на конференції, зокрема, буде розглянуто наступні теми: пошук людей в соціальних мережах, порталах, спеціалізованих сайтах; технології оцифровування процесів у кадровому адмініструванні; приведення якісних показників у кількісні, з метою отримання всебічної оцінки роботи працівника; інструменти для розвитку працівників компанії.

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Генеральный HR-партнер
General HR Partner

Work.ua

Генеральный медіа-партнер
General Media Partner

Агропортал

За підтримки
With Support

Фридом Финанс Украина

Медіа-партнери
Media Partners

Сильське життяАгробізнес сьогодніAgroONE, журналAGROBASE.ORGАграрний тиждень. УкраїнаИнфоиндустрияHR-ЛигаМенеджер по персоналуУкраїнська Зернова АсоціаціяAgroReviewAgro NewsУкрПрес ИнфоКадровик УкраиныБизнес, газетаInventure