Агрохимия и семена 2018

Конференція

АГРОХІМІЯ ТА НАСІННЯ 2018


Київський Гольф Центр

Експорт цукру в жовтні зріс уп"ятеро

10:23 | ПроАгро Груп

За жовтень поточного маркетингового року українські виробники експортували 58,3 тис. т цукру, що вп"ятеро більше попереднього місяця.

Як повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на прес-службу асоціації "Укрцукор", основні поставки здійснювались до Узбекистану - 60% та Азербайджану - 22%.

Також незначні відвантаження були до Таджикистану (5%), Вірменії та Молдови (по 3%).

Сумарно за перших два місяці 2018/2019 МР було експортовано 69,4 тис. тонн цукру.

Нагадаємо, за оцінками НАЦУ "Укрцукор" експорт цукру в поточному маркетинговому році складе близько 500-600 тис. тонн цукру, а основними країнами-імпортерами залишаться Узбекистан, Туреччина та Азербайджан.

Станом на 14 листопада виготовлено 1,2 млн тонн цукру та перероблено 9,2 млн тонн цукрових буряків.

Дев’ять цукрових заводів уже завершили виробництво.

AgroTimes

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Генеральный медіа-партнер
General Media Partner

Агропортал

Научный партнер
Scientific Partner

БиоНорма

За підтримки
With Support

Фридом Финанс УкраинаУкраинская промышленная ассоциация защиты растенийФитосанитарная Ассоциация УкраиныСеменная ассоциация Украины

Медіа-партнери
Media Partners

EBA / Европейская бизнес ассоциацияУкраинская зерновая ассоциацияУкраинская аграрная конфедерацияИнфоиндустрияФермер УкраиныAgroONE, журналАграрникAgroReviewАграрний тиждень. УкраїнаInventureАгрономиксAGROBASE.ORGСильське життяАгробізнес сьогодніСемена, ТДУкрсадпром