Агрохимия и семена 2018

Конференція

АГРОХІМІЯ ТА НАСІННЯ 2018


Київський Гольф Центр

Експорт цукру в жовтні зріс уп"ятеро

10:23 | ПроАгро Груп

За жовтень поточного маркетингового року українські виробники експортували 58,3 тис. т цукру, що вп"ятеро більше попереднього місяця.

Як повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на прес-службу асоціації "Укрцукор", основні поставки здійснювались до Узбекистану - 60% та Азербайджану - 22%.

Також незначні відвантаження були до Таджикистану (5%), Вірменії та Молдови (по 3%).

Сумарно за перших два місяці 2018/2019 МР було експортовано 69,4 тис. тонн цукру.

Нагадаємо, за оцінками НАЦУ "Укрцукор" експорт цукру в поточному маркетинговому році складе близько 500-600 тис. тонн цукру, а основними країнами-імпортерами залишаться Узбекистан, Туреччина та Азербайджан.

Станом на 14 листопада виготовлено 1,2 млн тонн цукру та перероблено 9,2 млн тонн цукрових буряків.

Дев’ять цукрових заводів уже завершили виробництво.

AgroTimes

Go to Mexico!

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Генеральный медиа-партнер
General Media Partner

Агропортал

Научный партнер
Scientific Partner

БиоНорма

При поддержке
With Support

Фридом Финанс УкраинаУкраинская промышленная ассоциация защиты растенийФитосанитарная Ассоциация УкраиныСеменная ассоциация Украины

Медиа-партнеры
Media Partners

Украинская зерновая ассоциацияEBA / Европейская бизнес ассоциацияУкраинская аграрная конфедерацияИнфоиндустрияInventureАграрний тиждень. УкраїнаAgroReviewАграрникAgroONE, журналФермер УкраиныАгрономиксAGROBASE.ORGСильське життяАгробізнес сьогодніСемена, ТДУкрсадпром