Агрохимия и семена 2018

Конференція

АГРОХІМІЯ ТА НАСІННЯ 2018


Київський Гольф Центр

Україна в 2018/19 МР може експортувати 27 млн тонн кукурудзи

11:14 | ПроАгро Груп

Україна за результатами 2018/19 маркетингового року може експортувати 27 млн тонн кукурудзи.

Як повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на прес-службу Української зернової асоціації, про це заявив її президент Микола Горбачьов.

За його словами, до Китаю планується експортувати від 3 до 5 млн тонн кукурудзи.

“Саме збільшення врожаю української кукурудзи та низькі ціни ускорюють її відвантаження більше, ніж прогнозували. Експортувати культуру у цьому маркетинговому році будемо до Європейського Союзу, Китаю та Єгипту”, - зазначив президент УЗА.

Микола Горбачьов підкреслив, що Україна сподівається отримати позитивні наслідки від торгових спорів між США та Китаєм, а також активізувати експорт ячменю та соняшникового шроту до країн Азії.

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Генеральный медиа-партнер
General Media Partner

Агропортал

Научный партнер
Scientific Partner

БиоНорма

При поддержке
With Support

Фридом Финанс УкраинаУкраинская промышленная ассоциация защиты растенийФитосанитарная Ассоциация УкраиныСеменная ассоциация Украины

Медиа-партнеры
Media Partners

Украинская зерновая ассоциацияEBA / Европейская бизнес ассоциацияУкраинская аграрная конфедерацияИнфоиндустрияInventureАграрний тиждень. УкраїнаAgroReviewАграрникAgroONE, журналФермер УкраиныАгрономиксAgroUAСильське життяАгробізнес сьогодніСемена, ТДУкрсадпром