Аграрна IT конференція 2019

II АГРАРНА IT КОНФЕРЕНЦІЯ


Киев, iHUB

Ціни свиней забійних кондицій залишаються стабільними

13:27 | ПроАгро Груп

Минулого тижня на ринку живця свиней продовжувався штиль. Ціни залишаються стабільними вже впродовж кількох тижнів - 40,8 грн за кілограм, що лише на 1% більше ніж за минулий період.

Як повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на прес-службу Асоціації “Свинарі України”, очікується, що цього тижня перед святковими вихідними, свиней закупівельних кондицій закуповуватимуть дорожче.

“Більшість виробників залишили ціну незмінною, а ті постачальники, які переглянули минулотижневу позначку підвищили її на 0,5-1 грн/кг. Тож представники м’ясопереробної галузі в основному здійснювали закупівлю товарних свиней забійних кондицій по 39,5-41 грн/кг. При цьому, деякі з них зазначали, що реалізація свинини в кінці лютого дещо погіршилася у порівнянні з попередніми тижнями, в наслідок чого обсяги заготівлі скоротилися до 60% від традиційних об’ємів”, - зазначають в АСУ.

Представники галузі вважають, що у березні ситуація на ринку живця свиней також буде стабільною. Цьому, зокрема, сприятиме те, що Великдень цього року святкують пізніше, ніж минулого.

“Початок Великого посту, звичайно, матиме вплив на споживчу активність, проте “просідання” реалізації за попередніми оцінками не перевищить 15-20%. З іншого боку, млявість попиту з боку кінцевого споживача може компенсувати поступова підготовка м’ясоеперобниками запасів сировини до Великодня та травневих свят”, - йдеться у повідомленні Асоціації “Свинарі України”.

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Співорганізатори
Co-Organizers

Aggeek

Генеральный медіа-партнер
General Media Partner

Агропортал

За підтримки
With Support

iHUBФридом Финанс Украина

Медіа-партнери
Media Partners

AgroReviewInventureАграрний тиждень. УкраїнаАгробізнес сьогодніУкраїнська Зернова АсоціаціяAGROBASE.ORGАгроэксперт