Аграрна IT конференція 2019

II АГРАРНА IT КОНФЕРЕНЦІЯ


Киев, iHUB

Управління процесами друку та сканування від Canon

11:35 | ПроАгро Груп

Останнім часом на ринку стають популярними рішення для організації процесу друку, які дозволяють заощадити витрати, упорядкувати IT інфраструктуру і зробити зручним процес друку та сканування на кожному етапі.

Програмне рішення Uniflow може контролювати весь парк друкарської техніки, починаючи від персональних принтерів, закінчуючи великими широкоформатними принтерами та пристроями продуктивної друку.

Це все дозволяє полегшити життя системним адміністраторам і співробітникам адміністративно-господарського відділу компанії.

Облік друку, сканування з розпізнаванням, централізований контроль і обмеження доступу до різних функцій пристрою - усі ці функції забезпечує програмний комплекс Uniflow від компанії Canon.

Детальніше про програмний комплекс Uniflow 28 лютого 2019 року на "Аграрній IT конференція 2019" розкаже бізнес-консультант компанії Canon Олександр Молочинський.

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Співорганізатори
Сo-organizer

Aggeek

Генеральный медіа-партнер
General Media Partner

Агропортал

За підтримки
With Support

iHUBФридом Финанс Украина

Медіа-партнери
Media Partners

AgroReviewInventureАграрний тиждень. УкраїнаАгробізнес сьогодніУкраїнська Зернова АсоціаціяAGROBASE.ORGАгроэксперт