Аграрная юридическая конференция 2018

III ежегодная

АГРАРНАЯ ЮРИДИЧЕСКАЯ КОНФЕРЕНЦИЯ


Киевский Гольф Центр

"Хлібодар" вклав $150 тис. в трансформацію бізнесу

13:11 | ПроАгро Груп
Хлебодар

Група компаній "Хлібодар" інвестувала $150 тис. у проект з трансформації бізнесу.

Як повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на прес-службу компанії EY в Україні, проект було розпочато в травні минулого року.

Проект з трансформації бізнесу спрямований на зміну підходів в управлінні і перехід з сегмента "виробництва хліба" до сегменту "агріфуд" з фокусом на b2b клієнтів.

Також власники поставили за мету зробити групу гнучкою і адаптивною до зовнішніх викликів.На першому етапі трансформації групи були спрощені рутинні процеси на шляху прийняття рішень, а неключових функції були передані в аутсорсинг.

"З початку трансформаційного процесу середня ціна реалізації продукції в три рази перевищила рівень інфляції, а EBITDA зросла майже вдвічі. При цьому сума інвестицій в проект трансформації за оцінками акціонерів не перевищила $150 000", - зазначається в повідомленні.

EY в Україні виступила радником в процесі трансформації, метою якого є зміна стратегічного та операційного підходу до управління для досягнення високих показників ефективності бізнесу.

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Генеральный медиа-партнер
General Media Partner

Агропортал

При поддержке
With Support

Фридом Финанс Украина

Генеральный радио-партнер
General Radio Partner

Агро ФМ

Медиа-партнеры
Media Partners

Украинская зерновая ассоциацияACC / Американская торговая палата в УкраинеThomson ReutersAGROBASE.ORGAgroReviewLandlordВсе про бухгалтерський облікФермер УкраиныЮридична газетаАгрономиксAgroONE, журналАграрний тиждень. УкраїнаInventureАгропрофиНезалежний аудиторАграрникЛига:Закон