Аграрная юридическая конференция 2018

III ежегодная

АГРАРНАЯ ЮРИДИЧЕСКАЯ КОНФЕРЕНЦИЯ


Киевский Гольф Центр

За яких умов продажу земельних ділянок можливо зберегти аграрну та переробну галузь в Україні, - директор з юридичних питань агропромислового холдингу "Астарта-Київ" Лілія Тімакіна.

17:01 | ПроАгро

timakina_lilia Ринок землі - це система організаційно-правових і економічних відносин, що виникають в процесі перерозподілу земель та прав на них між суб"єктами цього ринку на основі конкурентного попиту і пропозиції. Ринок землі далекий від досконалості, і окрім того, існує багато проблемних питань землекористування, які потребують висвітлення та вирішення.

На нашу ІІІ щорічну конференцію аграрних юристів ми запросили найкращих юристів-практиків з крупних агрохолдингів, для висвітлення найгостріших питань, що турбують аграріїв. В своєму виступі директор з юридичних питань агропромислового холдингу "Астарта-Київ", Лілія Тімакіна, керуючись власним досвідом, поділиться думками та розповість, зокрема, за яких умов продажу земельних ділянок можливо зберегти аграрну та переробну галузь в Україні, а також підніме проблемні питання землекористування в Україні та шляхи їх вирішення.

Ці, та багато інших питань щодо ринку землі в своїй доповіді "Відкриття ринку землі, ризики та перспективи для аграрних підприємств" розповість 31 жовтня Лілія Тімакіна.

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Генеральный медиа-партнер
General Media Partner

Агропортал

При поддержке
With Support

Фридом Финанс Украина

Генеральный радио-партнер
General Radio Partner

Агро ФМ

Медиа-партнеры
Media Partners

Украинская зерновая ассоциацияACC / Американская торговая палата в УкраинеThomson ReutersAGROBASE.ORGAgroReviewLandlordВсе про бухгалтерський облікФермер УкраиныЮридична газетаАгрономиксAgroONE, журналАграрний тиждень. УкраїнаInventureАгропрофиНезалежний аудиторАграрникЛига:Закон