Аграрная юридическая конференция 2018

III ежегодная

АГРАРНАЯ ЮРИДИЧЕСКАЯ КОНФЕРЕНЦИЯ


Киевский Гольф Центр

Про наслідки для компанії від неправомірних рейдерських дій розповість генеральний директор групи компаній "Росток-Холдинг" Валерій Ласьков

14:13 | ПроАгро

Група компаній "РОСТОК-ХОЛДИНГ" занепокоєна загрозою загибелі врожаю на третині площ, які знаходяться в обробітку, по причині блокування правоохоронними органами роботи підприємств групи.

Правоохоронні органи зупинили роботу агрохолдингу і в якості запобіжного заходу застосовано арешт активів та заборона збирати врожай і здійснювати продаж зерна. Працівники "РОСТОК-ХОЛДИНГ" та партнери компанії з тривогою спостерігають за розвитком ситуації навколо підприємств групи. Що саме відбувається, своє бачення проблеми, та методи вирішення ситуації що склалась, як подолати наслідки та компенсувати збитки, розповість генеральний директор групи компаній "РОСТОК-ХОЛДИНГ" Валерій Ласьков 31 жовтня на ІІІ щорічній Конференції Аграрних Юристів.

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Генеральный медіа-партнер
General Media Partner

Агропортал

За підтримки
With Support

Фридом Финанс Украина

Генеральный радио-партнер
General Radio Partner

Агро ФМ

Медіа-партнери
Media Partners

Українська Зернова АсоціаціяACC / Американская торговая палата в УкраинеThomson ReutersAGROBASE.ORGAgroReviewLandlordВсе про бухгалтерський облікФермер УкраиныЮридична газетаАгрономиксAgroONE, журналАграрний тиждень. УкраїнаInventureАгропрофиНезалежний аудиторАграрникЛіга:Закон