Залишилося днів: 7
Аграрна юридична конференція 2019

IV Аграрна юридична конференція


Міжнародний виставковий конгрес-центр Український дім, м. Київ

Про конференцію

ПроАгро Груп

В умовах України аграрний бізнес потребує особливо якісного юридичного супроводу. Відсутність належного юридичного захисту та підтримки ставить під ризик не лише фінансову успішність чи репутацію компанії, а і її існування загалом.

Сучасний юрист, який працює з аграрними компаніями, повинен володіти хорошим багажем вузькопрофільних знань, знати чимало юридичних нюансів ведення аграрного бізнесу і щонайголовніше - вміти впоратись із непростими ситуаціями.

Саме для того, щоб допомогти українським агрокомпаніям відчувати себе в юридичній безпеці, Група Компаній "ПроАгро Груп" спільно з Громадським об’єднанням "Бізнес-Варта" 28 жовтня 2019 року в Міжнародному виставковому конгрес-центрі "Український дім" проведуть IV Аграрну юридичну конференцію, яка традиційно стане майданчиком для обміну досвідом професіоналів, що працюють у провідних аграрних підприємствах країни, або ж надають їм свої послуги.

Цьогорічна конференція буде присвячена таким актуальним питанням як борги, зокрема, і їх прострочення, рейдерство в агробізнесі, а також купівля-продаж та оренда землі. Захід складатиметься з трьох панельних блоків, на яких проблеми висвітлюватимуться з різних сторін.

Панель 1. Земля. Купити, продати, орендувати.

Панель 2. Рейдерство. Хижаки чи санітари лісу?

Панель 3. Тренди законодавства . До чого готуватися аграріям

На IV Аграрній юридичний конференції ви зможете знайти відповіді на всі питання, які вас турбують, безліч корисної інформації і практичних кейсів, а також корисні знайомства та неформальне спілкування. Приходьте і запрошуйте колег!

До зустрічі!

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Співорганізатор
Co-Organizer

Бізнес-Варта

Офіційні партнери
Official Partners

Юридична компанія ВОЛХВCroweA&AUkraine

За підтримки
With Support

Юридична компанія Winner

Генеральный медіа-партнер
General Media Partner

Агропортал

Медіа-партнери
Media Partners

RefinitivАграрний тиждень. УкраїнаПоради ЮристаВсеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктуриЛіга:ЗаконAgri-gatorSapienza.mediaSeedsАграрникLandlordИнфоиндустрияАгро ФМАгроиндустрияAgroONE, журналУкраїнська зернова асоціаціяAgroReviewАгробізнес сьогодні