Аграрна юридична конференція 2019

IV Аграрна юридична конференція


Український дім, вул. Хрещатик 2,м. Київ

Запровадження ринку землі та його наслідки для аграріїв на IV Аграрній юридичній конференції

09:15 | ПроАгро Груп

Сьогодні Україна знаходиться на порозі важливої земельної реформи - запровадження ринку сільськогосподарських земель.

Крім безумовно позитивних наслідків зняття мораторію з продажу сільгоспземлі (можливості легального функціонування, перспективи збільшення земельного банку, притоку внутрішніх і зовнішніх інвестицій, розвитку сільськогосподарської галузі), будуть і негативні.

Як і будь-яка істотна зміна правил гри скасування мораторію призведе до перерозподілу ринку. Про те, що це означатиме для українських аграріїв на IV Аграрній юридичній конференції, яку Група Компаній "ПроАгро Груп" спільно з Громадським об’єднанням "Бізнес-Варта" проведуть 28 жовтня 2019 року в Києві, розповість директор Центру земельного права OPEN KNOWLEDGE Віктор Кобилянський.


На нашій конференції ви почуєте думки щодо запровадження ринку землі різних фахівців - представників влади, громадськості, експертів, однак передусім ми зосередимося саме на правових питаннях земельної реформи.

Приєднуйтесь!

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Співорганізатори
Co-Organizers

Бізнес-ВартаCroweA&AUkraine

Офіційні партнери
Official Partners

Юридична компанія ВОЛХВ

За підтримки
With Support

Юридична компанія Winner

Генеральный медіа-партнер
General Media Partner

Агропортал

Медіа-партнери
Media Partners

RefinitivАграрний тиждень. УкраїнаSapienza.mediaAgri-gatorТрипольеЛіга:ЗаконВсеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктуриПоради ЮристаAGROBASE.ORGSeedsАграрникLandlordИнфоиндустрияАгро ФМАгроиндустрияAgroONE, журналУкраїнська Зернова АсоціаціяAgroReviewАгробізнес сьогодні