Залишилося днів: 4
Логістика та склад 2019

IV аграрна конференція

Логістика та склад 2019


Київ

Про конференцію

ПроАгро Груп

Минулий рік для українських аграріїв став рекордним по виробництву зерна. Завдяки цьому Україна увійде до ТОП-5 експортерів зерна в світі за підсумками поточного сезону, за умов, що на заваді не стане всім відома проблема на ім’я Логістика. За попередніми прогнозами майбутній рік може стати не менш продуктивним, а отже і поточні транспортні проблеми стоятимуть перед експортерами не менш гостро.

Не зважаючи на те, що продукція АПК є чи не найголовнішим двигуном економіки в нашій державі, з року в рік ситуація з її транспортуванням лише погіршується. Чому саме так? Як подолати логістичний колапс та інфраструктурні негаразди варто вирішувати вже зараз, а не чекати старту нового сезону.

Попри зручне географічне становище, в Україні ще досить на низькому рівні в якості транспортних коридорів використовуються водні артерії. Нажаль, і в цьому питанні бізнесу без залучення держави не обійтися - потрібне поглиблення річок, низка дозвільних документи та правових рішень і багато чого іншого. Проблема потребує термінового вирішення, бо перерозподіл зернових потоків на річки зможе хоча б частково полегшити жорсткий пресинг, який зараз відчуває УЗ.

Гострим залишається питання закриття малоактивних залізничних станцій, маршрутизація відправок, тощо. Укрзалізниця останнім часом вишукує усілякі можливості для вирішення багаторічних проблем: застарілість вагонного парку, відсутність локомотивної тяги, але всі її кроки направлені в першу чергу на збільшення прибутковості власного бізнесу. Що робити аграріям і які компроміси буде знайдено поки питання відкрите.

Проблеми із вагонами, постійно зростаючи тарифи, простої, корупція - все це змушує аграріїв шукати нові шляхи для вирішення питань зберігання та логістики власної продукції. Згідно останніх статистичних даних у 2018 році кількість перевезеної агропродукції залізницею зменшилась на 6%, а річковим та автомобільним зросла на 3% кожним із видів відповідно.

Окремо стоїть критична ситуація із станом українських доріг та автоперевезеннями. Норми навантаження на автомобіль зменшено, і контроль ваги весь час посилюватиметься. Хто буде нести відповідальність за перевищення ваги, на кого покладатимуться штрафні санкції і що робити власнику зерна аби не втратити свою продукцію та вчасно виконати контракт - це ті аспекти на які ми спробуємо звернути вашу увагу.

IV Аграрну Конференцію "Логістика та склад 2019".

Під час конференції будуть підняті для обговорення наступні питання:

- Автомобільні перевезення, як альтернатива залізничним;

- Річкові перевезення: на ринку з являються нові гравці;

- Будівництво річкових терміналів;

- Стан реалізації транспортної стратегії України 2030;

- Мультимодальні перевезення;

- Яких змін зазнає інфраструктура після того, як Україна стане частиною міжнародного транспортного коридору;

- Термінали постійно вдосконалюються та будуються нові потужності, чи вистачить сховищ на новий урожай та приймання великих суден?

- Як перевірити стан та наявність зерна на елеваторі, знайти та не втратити своє?

- Як обрати надійний елеватор для свого зерна?

- Склади для зберігання олійних. Як витримати всі норми та не зіпсувати товар? Відповідальне зберігання;

- Експедирування вантажу від поля до порту. Нові можливості;

- Контейнерні перевезення - нові можливості;

- Як зменшити втрати при транспортуванні?

- Автоматизація транспортної логістики.

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


При поддержке
With Support

Фридом Финанс Украина

Генеральный медиа-партнер
General Media Partner

Агропортал

Медиа-партнеры
Media Partners

Аграрний тиждень. УкраїнаТранспорт, журналEBA / Европейская бизнес ассоциацияУкраинская аграрная конфедерацияАссоциация международных экспедиторов УкраиныУкрвнештранс ассоциацияУкраинская зерновая ассоциацияБізнес-Академія ЛогістикиВсеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктуриLogist.FMLogistics in UkraineAgroReviewAgroONE, журналAGROBASE.ORGАгробізнес сьогодніЗЕРНОВИК