Логістика та склад 2019

IV аграрна конференція

Логістика та склад 2019


Київ

Soufflet в Україні планує придбати власні вагони-зерновози

12:34 | ПроАгро Груп
Soufflet Group

Компанія Soufflet планує придбати власні вагони-зерновози в Україні.

Як повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на ЦТС, про це розповів президент Української зернової асоціації і директор New World Grain Ukraine, що входить до складу французької групи Soufflet, Микола Горбачьов.

За його словами, на першому етапі компанія планує взяти в оренду 54 вагони-зерновози, попрацювати з ними, і після цього вже складати інвестиційний план.

"Сьогодні неможливо порахувати оборотність і, відповідно, рентабельність цього проекту", - зауважив Микола Горбачьов.

Нагадаємо, що 54 вагони - це традиційний зараз для України склад поїзда для маршрутних відправок. Саме маршрутні відправки за останній рік стали пріоритетними в роботі " Укрзалізниці".

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


При поддержке
With Support

Фридом Финанс Украина

Генеральный медиа-партнер
General Media Partner

Агропортал

Медиа-партнеры
Media Partners

Аграрний тиждень. УкраїнаТранспорт, журналEBA / Европейская бизнес ассоциацияУкраинская аграрная конфедерацияАссоциация международных экспедиторов УкраиныУкрвнештранс ассоциацияУкраинская зерновая ассоциацияБізнес-Академія ЛогістикиВсеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктуриLogist.FMLogistics in UkraineAgroReviewAgroONE, журналAGROBASE.ORGАгробізнес сьогодніЗЕРНОВИК