Логістика та склад 2019

IV аграрна конференція

Логістика та склад 2019


Київ

Особливості логістики управління експортними вантажопотоками зерна від керівника відділу логістики RISOIL S.A. Олександра Топирика

15:05 | ПроАгро Груп

topirik-alex На тлі активно обговорюваних основних проблем агрологістики (закриття малодіяльних станцій, непрозорість розподілу вагонів, зростання оборотності вагонів, зниження швидкості руху вагонів, зростання тарифів і т.д.), на жаль, в тіні поки залишається не менше гостра проблема логістики управління експортними вантажопотоками зернових, які йдуть через термінали/порти.

Про це розповість під час виступу на IV Аграрній конференції "Логістика та склад" керівник відділу логістики RISOIL S.A. Олександр Топирик 24 квітня у Київському Гольф Центрі.

Зокрема, у виступі будуть детально розглянуті:

- проблеми експортної логістики на прикладі Одеського порту виникають ще в 19 столітті;

- сучасні проблеми і методика їх вирішення при взаємодії на стику Укрзалізниця-Термінал;

- перспективи створення і розвитку єдиних інформаційно-логістичних центрів, розробка обмінних інформаційних систем управління для успішної взаємодії залізниці і терміналів (портових комплексів).

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


За підтримки
With Support

Фридом Финанс Украина

Генеральный медіа-партнер
General Media Partner

Агропортал

Медіа-партнери
Media Partners

Аграрний тиждень. УкраїнаТранспорт, журналEBA / Європейська бізнес асоціаціяУкраїнська аграрна конфедераціяАссоциация международных экспедиторов УкраиныУкрвнештранс ассоциацияУкраїнська Зернова АсоціаціяБізнес-Академія ЛогістикиВсеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктуриLogist.FMLogistics in UkraineAgroReviewAgroONE, журналAGROBASE.ORGАгробізнес сьогодніЗЕРНОВИК