Логістика та склад 2019

IV аграрна конференція

Логістика та склад 2019


Київ

Який із законопроектів вплине на розвиток логістики? Які законодавчі зміни відкриють цілу галузь, розповість Ярина Скороход, координатор Логістичного Комітету Європейської Бізнес Асоціації.

09:46 | ПроАгро Груп

skorohod-yarina "Озираючись на 2018 рік, маємо констатувати, що за цей час не було прийнято жодного євроінтеграційного проекту закону зі сфери інфраструктури, що, безперечно, стримувало розвиток галузі", - координатор Логістичного Комітету Європейської Бізнес Асоціації, Ярина Скороход

Саме тому, очікування бізнесу щодо роботи сесії парламенту дуже високі, так як у Верховній Раді знаходяться ключові для українського транспорту та інфраструктури закони: "Про концесії", "Про внутрішній водний транспорт", новий проект "Про залізничний транспорт", "Щодо розвитку морегосподарського комплексу".

Окрім законотворчості, є велика кількість регуляторних актів, які також безпосередньо впливають на роботу бізнесу, як то Методика портових зборів, Порядок та умови укладання договорів, на підставі яких здійснюється компенсація інвестицій, Порядок взаємодії Держекоінспекції з АМПУ, зміни до тарифної політики АТ "Укрзалізниця" та багато інших.

Який із законопроектів вплине на розвиток логістики? Які законодавчі зміни відкриють цілу галузь? Якою буде тарифна політика Укрзалізниці? Всі ці та інші питання будуть обговорені 24 квітня на IV аграрній конференції "Логістика та склад 2019".

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


За підтримки
With Support

Фридом Финанс Украина

Генеральный медіа-партнер
General Media Partner

Агропортал

Медіа-партнери
Media Partners

Аграрний тиждень. УкраїнаТранспорт, журналEBA / Європейська бізнес асоціаціяУкраїнська аграрна конфедераціяАссоциация международных экспедиторов УкраиныУкрвнештранс ассоциацияУкраїнська Зернова АсоціаціяБізнес-Академія ЛогістикиВсеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктуриLogist.FMLogistics in UkraineAgroReviewAgroONE, журналAGROBASE.ORGАгробізнес сьогодніЗЕРНОВИК