Агромаркетинг 2019

IV щорічний Форум

Агромаркетинг 2019


Гольф Центр м. Київ

Інноваційні види розсилок в аграрному бізнесі від SendPulse

09:45 | ПроАгро Груп

Пряма комунікація з клієнтом є основою будь-якого бізнесу. Саме розсилки і повідомлення (email, sms, месенджери) дозволяють швидко і ефективно донести інформацію до клієнта.

Як втілити в аграрному бізнесі розсилки на IV щорічному Форумі "Агромаркетинг 2019" розкаже директор з розвитку сервісу SendPulse Олександр Рись у доповіді "Інноваційні види розсилок в аграрному бізнесі: від email до мессенджерів".

Олександр - автор навчальних занять і курсів по email-маркетингу. Він побудував більше 30 працюючих систем розсилок для бізнесу.

Експерт виступав з доповідями на спеціалізованих конференціях і навчальних ресурсах: iForum, 8P, Dive in Sales, RACE, Marketing Revolution, iCamp, EmailShow, MailCon, EmailConf, Mailing Day, Нетологія (викладач), City Business School (викладач), WebPromoExperts (викладач) .

Крім цього, на IV щорічному Форумі "Агромаркетинг 2019" SendPulse розмістить свою промо-зону, в якій кожний охочий зможе протестувати сервіс.

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Головний технічний партнер
General Technical Partner

Rentall

За підтримки
With Support

Sendpulse

Готель-партнер
Hotel Partner

БУТИК-ГОТЕЛЬ "ВОЗДВИЖЕНСКИЙ"Mercure Kyiv Congress Hotel

Ексклюзивний Resort & SPA партнер
Exclusive Resort & SPA partner

Grand Admiral Resort & SPA

Ексклюзивний автомобільний партнер
Exclusive car Partner

Mazda на Петрівці

Туристичний партнер
Travel partner

Pegas Touristik

Книжковий партнер
Book Partner

Yakabookniga.biz.ua

Учасники Експо
Expo Participants

Coca-Cola Beverages UkraineЦентр контент-аналізуTrucksFormersМаджорис СтарОрганік СтандартSpace.uaRazom CommunicationsСтоличный ОРСПENEYБизнес КонструкторМастер-ПакБітрікс24ТрипольеБудуй Своє

Генеральный медіа-партнер
General Media Partner

Агропортал

Генеральний інформаційний партнер
General Information Partner

Пропозиция

Медіа-партнери
Media Partners

Аграрний тиждень. УкраїнаАгропрофиАграрникAggeekAGROBASE.ORGАгробізнес УкраїнаУкраїнська Зернова АсоціаціяУкраїнська аграрна конфедераціяАгроэкспертКорми і фактиАгроиндустрияАгробізнес сьогодніAgroONE, журналAgroReviewRefinitivWorld Expo Co LtdАгроЛюксБуквиВсеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктури