Залишилося днів: 11
Агромаркетинг 2019

IV щорічний Форум

Агромаркетинг 2019


Гольф Центр м. Київ

Інноваційні види розсилок в аграрному бізнесі від SendPulse

09:45 | ПроАгро Груп

Пряма комунікація з клієнтом є основою будь-якого бізнесу. Саме розсилки і повідомлення (email, sms, месенджери) дозволяють швидко і ефективно донести інформацію до клієнта.

Як втілити в аграрному бізнесі розсилки на IV щорічному Форумі "Агромаркетинг 2019" розкаже директор з розвитку сервісу SendPulse Олександр Рись у доповіді "Інноваційні види розсилок в аграрному бізнесі: від email до мессенджерів".

Олександр - автор навчальних занять і курсів по email-маркетингу. Він побудував більше 30 працюючих систем розсилок для бізнесу.

Експерт виступав з доповідями на спеціалізованих конференціях і навчальних ресурсах: iForum, 8P, Dive in Sales, RACE, Marketing Revolution, iCamp, EmailShow, MailCon, EmailConf, Mailing Day, Нетологія (викладач), City Business School (викладач), WebPromoExperts (викладач) .

Крім цього, на IV щорічному Форумі "Агромаркетинг 2019" SendPulse розмістить свою промо-зону, в якій кожний охочий зможе протестувати сервіс.

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


За підтримки
With Support

Sendpulse

Туристичний партнер
Travel partner

Pegas Touristik

Ексклюзивний Resort & SPA партнер
Exclusive Resort & SPA partner

Grand Admiral Resort & SPA

Партнери
Partners

Coca-Cola Beverages UkraineМаджорис СтарMazda на ПетрівціSPACE.UAYakabooБудуй Своє

Генеральный медіа-партнер
General Media Partner

Агропортал

Генеральний інформаційний партнер
General Information Partner

Пропозиция

Медіа-партнери
Media Partners

Аграрний тиждень. УкраїнаУкраинская аграрная конфедерацияАгропрофиУкраинская зерновая ассоциацияАгробізнес УкраїнаAGROBASE.ORGAggeekАграрникАгроэкспертКорма и фактыАгроиндустрияАгробізнес сьогодніAgroONE, журналAgroReviewБітрікс24RefinitivWorld Expo Co LtdАгроЛюксБуквиВсеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктури