Агромаркетинг 2019

IV щорічний Форум

Агромаркетинг 2019


Гольф Центр м. Київ

Ефективні PR стратегії: побудова репутації компанії на прикладі Coca-Cola HBC

16:20 | ПроАгро Груп

Репутація будь-якої компанії не тільки впливає на вибір споживачем того чи іншого продукту, а й створює додаткову вартість для потенційних співробітників при виборі роботодавця.

Багато компаній реалізовують проекти спрямовані на покращення життя громад, проте розказати про результати своєї діяльності на конкретиці буває досить складно.

Дослідження соціально-економічного впливу є одним з ефективних інструментів, що вирішує це завдання та допомагає у розбудові корпоративної репутації.

Про те, як збудувати ефективну стратегію для аграрної компанії на IV щорічному Форумі "Агромаркетинг 2019" розповість Андрій Бублик, директор із зв’язків з державними установами та комунікацій Coca-Cola HBC в Україні, Вірменії та Молдові.

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Головний технічний партнер
General Technical Partner

Rentall

За підтримки
With Support

Sendpulse

Готель-партнер
Hotel Partner

БУТИК-ГОТЕЛЬ "ВОЗДВИЖЕНСКИЙ"Mercure Kyiv Congress Hotel

Ексклюзивний Resort & SPA партнер
Exclusive Resort & SPA partner

Grand Admiral Resort & SPA

Ексклюзивний автомобільний партнер
Exclusive car Partner

Mazda на Петрівці

Туристичний партнер
Travel partner

Pegas Touristik

Книжковий партнер
Book Partner

Yakabookniga.biz.ua

Учасники Експо
Expo Participants

Coca-Cola Beverages UkraineЦентр контент-аналізуTrucksFormersМаджорис СтарОрганік СтандартSpace.uaRazom CommunicationsСтоличный ОРСПENEYБизнес КонструкторМастер-ПакБітрікс24ТрипольеБудуй Своє

Генеральный медіа-партнер
General Media Partner

Агропортал

Генеральний інформаційний партнер
General Information Partner

Пропозиция

Медіа-партнери
Media Partners

Аграрний тиждень. УкраїнаАгропрофиАграрникAggeekAGROBASE.ORGАгробізнес УкраїнаУкраїнська зернова асоціаціяУкраинская аграрная конфедерацияАгроэкспертКорма и фактыАгроиндустрияАгробізнес сьогодніAgroONE, журналAgroReviewRefinitivWorld Expo Co LtdАгроЛюксБуквиВсеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктури