Агромаркетинг 2019

IV щорічний Форум

Агромаркетинг 2019


Гольф Центр м. Київ

Продуктове лідерство та інновації. Овочеві рішення від Ніжинського консервного заводу

10:40 | ПроАгро Груп

Якщо ви за рік не випустили новий продукт, або не купили нове обладнання, або не впровадили нові технології чи нові рішення в упаковці, тоді ви або унікальні на ринку, або монополіст.

Якщо ж ви не відноситеся до таких компаній і дійсно нічого не зробили за рік, тоді ви зникнете з ринку та швидко збанкрутуєте. Саме так вважає директор з маркетингу Fozzy Group Анастасія Ярошовець.

На IV щорічному Форумі "Агромаркетинг 2019", який Група Компаній "ПроАгро Груп" проведе в Києві 28 серпня, на прикладі Ніжинського консервного заводу Анастасія Ярошовець розповість про те, як залишатись лідером у своїй сфері та ефективно впроваджувати інновації.

"Світ рухається з неймовірною силою вперед "ХХI вік - це вік технологій. Ми живемо в епоху стрімкого розвитку технологій, особливо інформаційних. Хочу з вами поділитись практичним кейсом і своїм досвідом, тож чекаю на вас 28 серпня, буде цікаво!”, - зауважує вона.

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Головний технічний партнер
General Technical Partner

Rentall

За підтримки
With Support

Sendpulse

Готель-партнер
Hotel Partner

БУТИК-ГОТЕЛЬ "ВОЗДВИЖЕНСКИЙ"Mercure Kyiv Congress Hotel

Ексклюзивний Resort & SPA партнер
Exclusive Resort & SPA partner

Grand Admiral Resort & SPA

Ексклюзивний автомобільний партнер
Exclusive car Partner

Mazda на Петрівці

Туристичний партнер
Travel partner

Pegas Touristik

Книжковий партнер
Book Partner

Yakabookniga.biz.ua

Учасники Експо
Expo Participants

Coca-Cola Beverages UkraineЦентр контент-аналізуTrucksFormersМаджорис СтарОрганік СтандартSpace.uaRazom CommunicationsСтоличный ОРСПENEYБизнес КонструкторМастер-ПакБітрікс24ТрипольеБудуй Своє

Генеральный медіа-партнер
General Media Partner

Агропортал

Генеральний інформаційний партнер
General Information Partner

Пропозиция

Медіа-партнери
Media Partners

Аграрний тиждень. УкраїнаАгропрофиАграрникAggeekAGROBASE.ORGАгробізнес УкраїнаУкраїнська Зернова АсоціаціяУкраїнська аграрна конфедераціяАгроэкспертКорми і фактиАгроиндустрияАгробізнес сьогодніAgroONE, журналAgroReviewRefinitivWorld Expo Co LtdАгроЛюксБуквиВсеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктури