Агромаркетинг 2019

IV щорічний Форум

Агромаркетинг 2019


Гольф Центр м. Київ

Ви озброєні. Як сучасні методи аналізу комунікацій допомагають будувати репутацію агрокомпаніям

10:20 | ПроАгро Груп

Напевно, більшість із вас купує стандартні продукти медіамоніторингу.

Якщо так, то ви не раз зустрічались із ситуацією, що вони не можуть урятувати вас під час репутаційної кризи, не можуть знайти проблеми у вашій комунікації, зрештою, не можуть прописати чіткі кількісні орієнтири для KPI ваших фахівців з PR.

На IV щорічному Форумі "Агромаркетинг 2019", який Інформаційна компанія "ПроАгро Груп" проведе в Києві 28 серпня, ви дізнаєтесь, як вирішити усі ці питання завдяки сучасним методам аналізу.

Директор з досліджень Центру контент-аналізу Артем Захарченко на яскравому прикладі з аграрного ринку покаже, як оперативно коригувати комунікаційну тактику і стратегію у кризових ситуаціях.

Спікер має 17-річний стаж журналіста і редактора, зокрема у ділових медіа. Тепер упродовж трьох років він очолює аналітичний напрямок ЦКА, зокрема, вивчає комунікаційні стратегії бізнесових та політичних брендів.

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Головний технічний партнер
General Technical Partner

Rentall

За підтримки
With Support

Sendpulse

Готель-партнер
Hotel Partner

БУТИК-ГОТЕЛЬ "ВОЗДВИЖЕНСКИЙ"Mercure Kyiv Congress Hotel

Ексклюзивний Resort & SPA партнер
Exclusive Resort & SPA partner

Grand Admiral Resort & SPA

Ексклюзивний автомобільний партнер
Exclusive car Partner

Mazda на Петрівці

Туристичний партнер
Travel partner

Pegas Touristik

Книжковий партнер
Book Partner

Yakabookniga.biz.ua

Учасники Експо
Expo Participants

Coca-Cola Beverages UkraineЦентр контент-аналізуTrucksFormersМаджорис СтарОрганік СтандартSpace.uaRazom CommunicationsСтоличный ОРСПENEYБизнес КонструкторМастер-ПакБітрікс24ТрипольеБудуй Своє

Генеральный медіа-партнер
General Media Partner

Агропортал

Генеральний інформаційний партнер
General Information Partner

Пропозиция

Медіа-партнери
Media Partners

Аграрний тиждень. УкраїнаАгропрофиАграрникAggeekAGROBASE.ORGАгробізнес УкраїнаУкраїнська Зернова АсоціаціяУкраинская аграрная конфедерацияАгроэкспертКорма и фактыАгроиндустрияАгробізнес сьогодніAgroONE, журналAgroReviewRefinitivWorld Expo Co LtdАгроЛюксБуквиВсеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктури