Залишилося днів: 11
Агромаркетинг 2019

IV щорічний Форум

Агромаркетинг 2019


Гольф Центр м. Київ

Ви озброєні. Як сучасні методи аналізу комунікацій допомагають будувати репутацію агрокомпаніям

10:20 | ПроАгро Груп

Напевно, більшість із вас купує стандартні продукти медіамоіторингу.

Якщо так, то ви не раз зустрічались із ситуацією, що вони не можуть урятувати вас під час репутаційної кризи, не можуть знайти проблеми у вашій комунікації, зрештою, не можуть прописати чіткі кількісні орієнтири для KPI ваших фахівців з PR.

На IV щорічному Форумі "Агромаркетинг 2019", який Інформаційна компанія "ПроАгро Груп" проведе в Києві 28 серпня, ви дізнаєтесь, як вирішити усі ці питання завдяки сучасним методам аналізу.

Директор з досліджень Центру контент-аналізу Артем Захарченко на яскравому прикладі з аграрного ринку покаже, як оперативно коригувати комунікаційну тактику і стратегію у кризових ситуаціях.

Спікер має 17-річний стаж журналіста і редактора, зокрема у ділових медіа. Тепер упродовж трьох років він очолює аналітичний напрямок ЦКА, зокрема, вивчає комунікаційні стратегії бізнесових та політичних брендів.

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


За підтримки
With Support

Sendpulse

Туристичний партнер
Travel partner

Pegas Touristik

Ексклюзивний Resort & SPA партнер
Exclusive Resort & SPA partner

Grand Admiral Resort & SPA

Партнери
Partners

Coca-Cola Beverages UkraineМаджорис СтарMazda на ПетрівціSPACE.UAYakabooБудуй Своє

Генеральный медіа-партнер
General Media Partner

Агропортал

Генеральний інформаційний партнер
General Information Partner

Пропозиция

Медіа-партнери
Media Partners

Аграрний тиждень. УкраїнаУкраинская аграрная конфедерацияАгропрофиУкраинская зерновая ассоциацияАгробізнес УкраїнаAGROBASE.ORGAggeekАграрникАгроэкспертКорма и фактыАгроиндустрияАгробізнес сьогодніAgroONE, журналAgroReviewБітрікс24RefinitivWorld Expo Co LtdАгроЛюксБуквиВсеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктури