Агромаркетинг 2019

IV щорічний Форум

Агромаркетинг 2019


Гольф Центр м. Київ

Нові тенденції на ринку комунікацій від BBDO Ukraine

11:56 | ПроАгро Груп

Ринок комунікацій постійно змінюється і для того, щоб залишатись на плаву, українським агрокомпаніям важливо вміти відслідковувати нові тенденції та відповідати їм.

Про тенденції на ринку комунікацій на IV щорічному Форумі "Агромаркетинг 2019", який Інформаційна компанія "ПроАгро Груп"проведе в Києві 28 серпня, розповість директорка зі стратегії BBDO Ukraine Олена Колесникова.

Олена понад 14 років працює в найкращих креативних агентських країнах, і 5 з них - директоркою зі стратегій в агентстві BBDO Україна.

Протягом останніх років BBDO Україна тричі було визнано Агентством року (в 2015, 2016, 2018 рр.), неодноразово ставало Агентством номер один за вибором маркетинг-директорів, отримало титул кращого креативного агентства країни, а в 2018-м отримало найвищу нагороду за ефективність - Grand prix Effie Ukraine.

Великий досвід у стратегічному маркетингу, бізнес-консалтингу, комунікаціях, розробці брендів і продуктів дозволяють спікерці витягати назовні глибинні проблеми бізнесу, трансформувати аналітичні показники в захоплюючі ідеї і вирішувати складні бізнес-завдання. Про це і навіть більше Олена Колесникова поділиться з вами на нашому форумі. Долучайтесь!

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Головний технічний партнер
General Technical Partner

Rentall

За підтримки
With Support

Sendpulse

Готель-партнер
Hotel Partner

БУТИК-ГОТЕЛЬ "ВОЗДВИЖЕНСКИЙ"Mercure Kyiv Congress Hotel

Ексклюзивний Resort & SPA партнер
Exclusive Resort & SPA partner

Grand Admiral Resort & SPA

Ексклюзивний автомобільний партнер
Exclusive car Partner

Mazda на Петрівці

Туристичний партнер
Travel partner

Pegas Touristik

Книжковий партнер
Book Partner

Yakabookniga.biz.ua

Учасники Експо
Expo Participants

Coca-Cola Beverages UkraineЦентр контент-аналізуTrucksFormersМаджорис СтарОрганік СтандартSpace.uaRazom CommunicationsСтоличный ОРСПENEYБизнес КонструкторМастер-ПакБітрікс24ТрипольеБудуй Своє

Генеральный медіа-партнер
General Media Partner

Агропортал

Генеральний інформаційний партнер
General Information Partner

Пропозиция

Медіа-партнери
Media Partners

Аграрний тиждень. УкраїнаАгропрофиАграрникAggeekAGROBASE.ORGАгробізнес УкраїнаУкраїнська Зернова АсоціаціяУкраїнська аграрна конфедераціяАгроэкспертКорми і фактиАгроиндустрияАгробізнес сьогодніAgroONE, журналAgroReviewRefinitivWorld Expo Co LtdАгроЛюксБуквиВсеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктури