Агромаркетинг 2019

IV щорічний Форум

Агромаркетинг 2019


Гольф Центр м. Київ

Фокусний маркетинг. Як вибудувати лояльність цільової аудиторії у кейсі AgroGeneration

11:17 | ПроАгро Груп

Коли компанія працює з досить вузькою аудиторією, важливо побудувати правильну комунікацію саме з нею. На допомогу в цьому приходить точковий маркетинг.

Точковий маркетинг - це антипод масового маркетингу, він ґрунтується на знанні конкретних цільових аудиторій і ставить за мету досягти її лояльності.

На IV щорічному Форумі "Агромаркетинг 2019", який Інформаційна компанія "ПроАгро Груп" проведе в Києві 28 серпня, pr-директор компанії AgroGeneration Ірина Наконечна розповість про точковий маркетинг і те, як вибудувати лояльність цільової аудиторії в аграрному бізнесі.

На нашому заході ви матимете змогу дізнатись, як фокусний маркетинг працює на практиці в одній з найуспішніших аграрних компаній, представлених в Україні. Приєднуйтесь!

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Головний технічний партнер
General Technical Partner

Rentall

За підтримки
With Support

Sendpulse

Готель-партнер
Hotel Partner

БУТИК-ГОТЕЛЬ "ВОЗДВИЖЕНСКИЙ"Mercure Kyiv Congress Hotel

Ексклюзивний Resort & SPA партнер
Exclusive Resort & SPA partner

Grand Admiral Resort & SPA

Ексклюзивний автомобільний партнер
Exclusive car Partner

Mazda на Петрівці

Туристичний партнер
Travel partner

Pegas Touristik

Книжковий партнер
Book Partner

Yakabookniga.biz.ua

Учасники Експо
Expo Participants

Coca-Cola Beverages UkraineЦентр контент-аналізуTrucksFormersМаджорис СтарОрганік СтандартSpace.uaRazom CommunicationsСтоличный ОРСПENEYБизнес КонструкторМастер-ПакБітрікс24ТрипольеБудуй Своє

Генеральный медіа-партнер
General Media Partner

Агропортал

Генеральний інформаційний партнер
General Information Partner

Пропозиция

Медіа-партнери
Media Partners

Аграрний тиждень. УкраїнаАгропрофиАграрникAggeekAGROBASE.ORGАгробізнес УкраїнаУкраїнська Зернова АсоціаціяУкраїнська аграрна конфедераціяАгроэкспертКорми і фактиАгроиндустрияАгробізнес сьогодніAgroONE, журналAgroReviewRefinitivWorld Expo Co LtdАгроЛюксБуквиВсеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктури