Нішеві культури. Проблеми та перспективи 2019

II конференція

НІШЕВІ КУЛЬТУРИ. ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ


GOLF CENTER м. Київ

Україна може стати світовим лідером з вирощування та перероблення амаранту

10:45 | ПроАгро Груп

Україна має кліматичні та економічні передумови для того, щоб стати світовим лідером з вирощування та перероблення амаранту.

Зокрема, в нас є достатня кількість ефективних температур для вирощування найбільш врожайних сортів амаранту з тривалим періодом вегетації, потенціал яких на гарному агрофоні сягає 50 ц/га.

Українські родючі ґрунти дозволяють отримати товарне насіння культури, яке за вмістом жиру та макроелементів перевищує індійське, пакистанське або перуанське.

Крім цього, наша країна має зручне розташування і логістично наближена до європейського ринку, де спостерігається попит на продукцію з амаранту.

Сьогодні вже розроблені вітчизняні технології переробки амаранту, які дозволяють з тонни насіння отримати 40 л олії, 350 кг шліфованої крупи, 400 кг нативного борошна. Решта - макуха із зародків. Це дає можливість реалізовувати продукцію за конкурентними цінами в усьому світі.

Про вирощування та перероблення амаранту в Україні, перспективи розвитку цієї галузі та експортний потенціал амарантової продукції голова Асоціації виробників амаранту та амарантової продукції Олександр Дуда розповість на II конференції "Нішеві культури. Проблеми та перспективи", яку Група Компаній "ПроАгро Груп" проведе 22 травня 2019 року.

Приєднуйтесь!

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


За підтримки
With Support

Фридом Финанс Украина

Співорганізатори
Сo-organizer

Сообщество производителей и потребителей бобовых Украины

Генеральный медіа-партнер
General Media Partner

Агропортал

Медіа-партнери
Media Partners

Аграрний тиждень. УкраїнаУкраїнська аграрна конфедераціяУкраїнська Зернова АсоціаціяЗЕРНОВИКАгроэкспертАгробізнес сьогодніAgroONE, журналSeedsAGROBASE.ORGАгроЛюксАсоціація виробників амаранту та амарантової продукціїИнфоиндустрияLandlordAgroReviewУкраинская ассоциация производителей и переработчиков соиWorld Expo Co Ltd