Масложировая конференция 2018

II МАСЛОЖИРОВАЯ КОНФЕРЕНЦИЯ


Киев, Admiral Hall на Крещатике

"Якісне очищення насіння перед закладанням на зберігання і переробкою - основа для підвищення ефективності виробництва рослинних олій", - Леонід Фадєєв, директор "Спецелеватормельмаш"

14:56 | ПроАгро

Якісне очищення насіння перед закладанням на зберігання і переробкою - основа для підвищення ефективності виробництва рослинних олій. Більш детально про особливості очистки, сушіння та переробку олійних культур під час II Олійно-жирової конференції розповість директор "Спецелеватормельмаш" Леонід Фадєєв.

Під час виступу окрему увагу буде приділено заміні сит традиційного виконання на сита і решета Фадєєва (Патент України і Росії "Сито Фадєєва", патент України і Росії "Решето Фадєєва") на будь-яких зерноочисних і калібрувальних машинах, що дозволяє істотно підвищувати продуктивність, якість очищення і калібрування зерна будь-яких с/г культур, та доцільності їх поширення на машини у виробництві масла.

Також будуть представлені технологічні аспекти сушіння олійних культур, а також розглянуто перспективи розвитку напрямку їх глибокої переробки в Україні.

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Генеральний інформаційний партнер
General Information Partner

Интерфакс

Генеральный медіа-партнер
General Media Partner

Агропортал

За підтримки
With Support

Фридом Финанс УкраинаДунайская соя

Медіа-партнери
Media Partners

Thomson ReutersУкраїнська Зернова АсоціаціяЦентр Транспортных СтратегийУкраїнська аграрна конфедераціяИнфоиндустрияСпоживча довіраАгрономиксAGROBASE.ORGАгро ФМAgroONE, журналAgroReviewLandlordАграрний тиждень. УкраїнаАгропрофиФермер УкраиныФуд ЮаТранспорт, журналАграрник