Олійножирова конференція 2019.

III Олійножирова конференція


АГРОПОРТ ХАРКІВ

Cтан та перспективи розвитку олійно-жирової галузі України

09:00 | ПроАгро Груп

Розвиток олійно-жирової галузі в Україні має великі перспективи як з точки зору забезпечення внутрішніх потреб, так і можливостей розширення присутності на зовнішніх ринках.

Про це свідчать тенденції світового виробництва і споживання масложирової продукції. Зокрема, ці тенденції полягають в переорієнтації у структурі харчування населення економічно розвинених країн від жирів тваринного походження до рослинних олій і жирів, збільшення чисельності населення планети, збільшення використання рослинних олій для технічних потреб (виробництво біодизельного палива, пластмасу, миючих засобів, мастил тощо).

Про стан та перспективи розвитку олійно-жирової галузі України на III Олійножирової конференції, яку Група Компаній "ПроАгро Груп" спільно з АГРОПОРТ проведуть 11 жовтня 2019 року в рамках AGROPORT East Kharkiv 2019, розповість директор Українського науково-дослідного інституту олій та жирів НААН України Павло Петік.

Приєднуйтесь!

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Співорганізатори
Co-Organizers

АГРОПОРТ

Генеральный медіа-партнер
General Media Partner

Агропортал

Медіа-партнери
Media Partners

AgroReviewМіжрегіональний союз птахівників та кормовиробників УкраїниУкраїнська Зернова АсоціаціяАграрний тиждень. УкраїнаАгробізнес сьогодніAGROBASE.ORGAgroONE, журналАгро ФМИнфоиндустрияАграрникКорми і фактиАгроиндустрияТриполье