Конференція фахівців із закупівель 2019

V аграрна

Конференція фахівців із закупівель


GOLF CENTER м. Київ

Електронний документообіг – важливий інструмент оптимізації бізнес-процесів в агрокомпаніях

13:10 | ПроАгро Груп

Електронний документообіг з кожним днем стає все необхіднішим інструментом для ведення бізнесу.

Завдяки цьому інструменту підприємства не лише входять в еру діджиталізації, але й оптимізують усі процеси та покращують свої показники.

На V аграрній Конференції фахівців із закупівель, яку Група Компаній "ПроАгро Груп" проведе в Києві 25 червня, комерційний директор компанії "Вчасно" Костянтин Юрченко допоможе зрозуміти, яку роль відіграє електронний документообіг в системі цифрових інструментів для бізнесу, та наскільки він важливий в сучасних умовах проведення закупок.

У його доповіді "Електронний документообіг як універсальний інструмент оптимізації бізнес-процесів та ресурсів для агрокомпаній" буде продемонстрований кейс впровадження ЕДО в компанії та які переваги можуть отримати для себе представники агробізнесу.

Доповідь буде цікава керівникам та співробітникам, які зацікавленні в підвищенні ефективності роботи компанії, оптимізації витрат і скороченні робочого часу.

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Співорганізатори
Co-Organizers

EXPRO ConsultingCoreTeka

Генеральный медіа-партнер
General Media Partner

Агропортал

Медіа-партнери
Media Partners

Аграрний тиждень. УкраїнаAgroONE, журналУкраїнська Зернова АсоціаціяВсеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктуриУкраїнська аграрна конфедераціяAgroReviewАгробізнес сьогодніАгропрофиЗЕРНОВИКАграрникWorld Expo Co LtdAGROBASE.ORG