Конференція фахівців із закупівель 2019

V аграрна

Конференція фахівців із закупівель


GOLF CENTER м. Київ

Процес оптимізації закупівель на підприємстві на основі реальних даних

09:45 | ПроАгро Груп

Процес закупівель є одним з найважливіших та складних питань на підприємстві. Саме він може в майбутньому принести компанії багатомільйонні доходи або ж навпаки - завдати великих збитків.

Щоб цього уникнути, потрібно мати глибоке розуміння проблематики процесу, та володіти сучасними інструментами їх подолання для уникнення будь-яких непорозумінь.

Наприклад, одним із гарантів оптимальних закупівель є прозорий життєвий цикл товарно-матеріальних цінностей на підприємстві, який на сьогоднішній день вдається контролювати за допомогою нових технологічних розробок.

На V аграрній Конференції фахівців із закупівель, яку Група Компаній "ПроАгро Груп" проведе в Києві 25 червня, CEO компанії QRSmarty Кирило Пряников поділиться з аудиторією рішеннями, які допомагають регулювати ці процеси.

Він розповість як виявити труднощі, котрі можуть виникати під час закупок та як уникнути будь-яких ризиків, щоб мінімізувати збитки компанії.

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Співорганізатори
Co-Organizers

EXPRO ConsultingCoreTeka

Генеральный медіа-партнер
General Media Partner

Агропортал

Медіа-партнери
Media Partners

Аграрний тиждень. УкраїнаAgroONE, журналУкраїнська Зернова АсоціаціяВсеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктуриУкраїнська аграрна конфедераціяAgroReviewАгробізнес сьогодніАгропрофиЗЕРНОВИКАграрникWorld Expo Co LtdAGROBASE.ORG