Риски и противодействие мошенничеству 2018

IV Аграрная конференция

РИСКИ И ПРОТИВОДЕЙСТВИЕ МОШЕННИЧЕСТВУ


Киев, Admiral Hall на Крещатике

У січні-липні 2018 року експорт томатів з України впав на 24%

16:17 | ПроАгро

За перші сім місяців 2018 року Україна скоротила експорт томатів на 24% (до 6,29 тис. тонн) у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року.

Як повідомляє "ПроАгро" з посиланням на EastFruit, основною причиною скорочення експорту стало зниження попиту на українські помідори з боку головного їх покупця - Білорусі, на долю якої приходиться 75% всього українського експорту цієї продукції.

Згідно з офіційними даними, у грошовому еквіваленті експорт українських томатів скоротився на 18% та склав $6,05 млн.

Що стосується експорту томатів саме до Білорусі, то у натуральному вираженні за вказаний період він скоротився на 37% та склав 4,74 тис. тонн. У грошовому вираженні скорочення ще більше - до $2,84 млн, тобто на 55% у порівнянні з січнем - липнем 2017 року.

При цьому стрімко зростає експорт томатів до Польщі. За вказаний період Україна поставила на польський ринок 1,48 тис. тонн свіжих помідорів, що дозволило зафіксувати ріст експорту до цієї країни за вказаний період у 1,8 разів. При цьому, вирівняти показники українського експорту все одно не вдалося.

Замикає трійку лідерів, що купують українські томати, Молдова. До неї з початку 2018 року було експортовано всього 48 тонн томатів.

Go to Mexico!

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


При поддержке
With Support

Fabrikant.ua, Торговый портал

Генеральный информационный партнер
General Information Partner

Лига:Закон

Медиа-партнеры
Media Partners

Украинская зерновая ассоциацияThomson ReutersAgroReviewAgro NewsАгропорталБизнес, газетаНезалежний аудитор