Ризики та протидія шахрайству 2019

V Конференція

Ризики та протидія шахрайству 2019


Київський Гольф Центр

Питання безпеки земельних активів на конференції "Ризики та протидія шахрайству 2019"

09:25 | ПроАгро Груп

Як відомо, право оренди земельних ділянок є одним з основних активів сільськогосподарських підприємств, що спеціалізуються на рослинництві. І саме навколо цього права йдуть найзапекліші судові баталії.

Щоб розкрити питання безпеки земельних активів, одним із доповідачів на конференції "Ризики та протидія шахрайству", яку "ПроАгро Груп" проведе 16 квітня 2019 року, стане керуючий партнер юридичної фірми Косован Лігал Груп Анатолій Косован. Анатолій - адвокат, який спеціалізується на обслуговуванні аграрних компаній понад 15 років.

У межах свого виступу Анатолій Косован розкриє найбільш розповсюджені підстави для судового розірвання договорів оренди землі та інші підстави для його втрати з аналізом судової практики.

Крім цього, ви дізнаєтеся, як і те що ж робити, якщо земля втрачена, так і те, що варто зробити, аби не допустити втрат землі в майбутньому і убезпечити земельні активи вашої компанії.

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Генеральный медіа-партнер
General Media Partner

Агропортал

Співорганізатори
Co-Organizers

Юридична компанія Winner

За підтримки
With Support

Фридом Финанс Украина

Медіа-партнери
Media Partners

Аграрний тиждень. УкраїнаAgroReviewАгробізнес сьогодніУкраїнська Зернова АсоціаціяЛіга:ЗаконУкраїнська аграрна конфедераціяАгроэкспертAGROBASE.ORGAgroONE, журналАгропрофиАгравериТоргово-промышленная палата УкраиныУкраинский союз промышленников и предпринимателейАгроЛюкс