Ризики та протидія шахрайству 2019

V Конференція

Ризики та протидія шахрайству 2019


Київський Гольф Центр

Рейдерські захоплення нерухомості в агросфері та ефективний інструмент захисту від "ЛІГА: ЗАКОН"

14:50 | ПроАгро Груп

Щорічно відбувається понад 3 тис. спроб рейдерських захоплень і, на жаль, більш ніж 2 тис. з них - успішні.

У агросфері можна виділити найризикованіші в плані рейдерських захоплень періоди - це періоди збору врожаю. Водночас не варто забувати, що агробізнес - це не тільки земля, на якій ведеться господарська діяльність, а ще складські приміщення, елеватори, цеху. Ще однією важливою проблемою в агросекторі є обмеженість земельних ресурсів і їх переділ між суб'єктами.

Основний розрахунок рейдерів - ефект несподіванки в період збору врожаю, тому дуже важливо позбавити їх цієї можливості. Контроль за майном вкрай важливий, як кажуть “попереджений - значить озброєний”. Компанія "ЛІГА: ЗАКОН" створила спеціальний сервіс “SMS - Маяк”, який допоможе захистити майно від рейдерських атак і вчасно попередить про початок неправомірних дій з боку третіх осіб.

Про рейдерські захоплення нерухомості в агросфері і про те, як захистити своє майно і запобігти незаконному переоформленню розповість у своєму виступі Роман Мамедов, Head of sales продуктової лінії "Сервіси аналізу і моніторингу" компанії "ЛІГА: ЗАКОН" на конференції "Ризики та протидія шахрайству 2019", яку "ПроАгро Груп" проведе в Києві 16 квітня.

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Генеральный медіа-партнер
General Media Partner

Агропортал

Співорганізатори
Co-Organizers

Юридична компанія Winner

За підтримки
With Support

Фридом Финанс Украина

Медіа-партнери
Media Partners

Аграрний тиждень. УкраїнаAgroReviewАгробізнес сьогодніУкраїнська Зернова АсоціаціяЛіга:ЗаконУкраїнська аграрна конфедераціяАгроэкспертAGROBASE.ORGAgroONE, журналАгропрофиАгравериТоргово-промышленная палата УкраиныУкраинский союз промышленников и предпринимателейАгроЛюкс