Елеватор 2019

Конференція

ЕЛЕВАТОР - 2019


Київский Гольф Центр

Автоматизація в лабораторному контролі – технологічні рішення від HLR під час конференції "Елеватор 2019"

11:32 | ПроАгро Груп

netesa-taras Автоматизація процесів на підприємстві дозволяє не лише підвищити його продуктивність, а й уникнути впливу на результат такого фактору ризику як людський чинник. Особливо це необхідно під час проведення лабораторних аналізів, в тому числі й на елеваторних комплекс.

Керівник продуктового напрямку контролю якості та харчових продуктів компанія "ХІМЛАБОРРЕАКТИВ" Тарас Нетеса під час конференції "Елеватор 2019" представить комплексні рішення з автоматизації лабораторного контролю для галузевих лабораторій.

Компанія була заснована в 1995 році. Сьогодні асортимент HLR - це близько 300 000 найменувань продукції. Клієнтам доступні всі складові комплексного вирішення: меблі, лабораторне обладнання, хімічні реактиви та посуд. З кожним клієнтом в HLR працює персональний менеджер і команда галузевих експертів, які знають завдання, методики і новинки галузі.

Дізнатися більше про особливі рішення від компанії HLR можна ставши учасником конференції "Елеватор 2019" яка відбудеться 25 січня 2019 року у м. Київ (Київський Гольф Центр).

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


За підтримки
With Support

Фридом Финанс Украина

Генеральный медіа-партнер
General Media Partner

Агропортал

Партнер II Панели
Partner II Panel

KMZ Industries

Медіа-партнери
Media Partners

Аграрний тиждень. УкраїнаАгробізнес УкраїнаФумигационная ассоциацияLandlordФітосанітарна Асоціація УкраїниAGROBASE.ORGAgroONE, журналAgroReviewУкраїнська Зернова АсоціаціяАгробізнес сьогодніПомичник ГосподаряАгроСмарт