Елеватор-2020

II Аграрний Форум

Елеватор-2020


Міжнародний виставковий конгрес-центр Український дім, м. Київ

Сучасні цифрові системи відповідального зважування на ІІ Форумі "Елеватор 2020"

13:50 | ПроАгро Груп

Успішна робота сучасного сільськогосподарського підприємства значно залежить від надійності і точності роботи системи кількісно-якісного обліку продукції, важливими елементами якої є електронні ваги, лабораторії і пункти завантаження/розвантаження транспорту.

Компанія КОДА розробляє електронні автомобільні і вагонні ваги, що базуються на сучасних цифрових ваговимірювальних компонентах виробництва Bilanciai, Італія. Застосування цифрової технологи зважування істотно збільшує точність і надійність роботи ваг, прискорює діагностику і ремонт.

Автоматизація процесів приймання та відвантаження продукції є важливим аспектом успішної і безперебійної роботи підприємства, передбачаючи необхідність забезпечення контролю і відстеження дій співробітників і роботи обладнання. Кожна процедура лабораторного аналізу, зважування та завантаження/розвантаження повинна бути строго документована і контролюватися в реальному масштабі часу і постфактум.

Для цього застосовується розроблений компанією КОДА апаратно-програмний комплекс Форпост®, який дозволяє інтегрувати в існуючі на підприємстві облікові системи апаратні і програмні розробки КОДА, що містять в собі важливі процедури безпечного зважування та управління рухом транспорту, тим самим доповнивши налагоджену специфіку роботи підприємства замовника технологіями КОДА , що гарантують надійність і безпеку обліку. Саме про сучасні цифрові рішення відповідального зважування розповість на ІІ Форумі "Елеватор 2020" 24 січня Семенець Олексій, заступник Генерального директора Фірми КОДА .

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Співорганізатори
Co-Organizers

Українська Зернова Асоціація

Генеральний партнер
General Partner

Variant Agro Build

Офіційні партнери
Official Partners

Хорольський Механічний ЗаводConvex International GmbH

Cпеціальний партнер
Special Partner

SEW-EURODRIVE

Генеральний інформаційний партнер
General Information Partner

Elevatorist.com

Генеральный медіа-партнер
General Media Partner

Агропортал

Ексклюзивний медіа партнер
Exclusive Media Partner

LANDLORD

Медіа-партнери
Media Partners

Українська аграрна конфедераціяАграрний тиждень. УкраїнаЗерно, журналInventureВсеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктуриБаланс-АгроSeedsТрипольеAgri-gatorПропозицияАгробізнес сьогодніAgroONE, журналAgroStoryAgroReviewАграрникАгроЛюксАгро ФМАгроиндустрияИнфоиндустрияAgro NewsАгробізнес УкраїнаAGROBASE.ORGІнформбізнес