Елеватор-2020

II Аграрний Форум

Елеватор-2020


Міжнародний виставковий конгрес-центр Український дім, м. Київ

Про підвищення рентабельності фермерського господарства на ІІ Форумі "Елеватор 2020"

10:20 | ПроАгро Груп

Наразі Україна входить до трійки лідерів країн-постачальників агропродукції до країн ЄС, що стало результатом стрімкого розвитку сільського господарства в останнє десятиліття. Для підтримання заданого темпу розвитку вкрай необхідно впроваджувати сучасні агротехнології, техніку та інноваційні рішення.

Скорочення та раціоналізація витрат на обробку зерна є одним із очевидних шляхів підвищення рентабельності фермерського господарства. Тому, твердопаливні теплогенератори на зерносушарках встановлюють, насамперед для зменшення витрат на сушіння зерна, але при цьому не часто вдається досягти надійної та безпечної роботи таких теплогенераторів, а також, отримати якусь переконливу економію за рахунок неефективної теплотехніки, не кажучи вже про екологічні показники таких теплогенераторів, що вміють тільки забруднювати зерно та навколишнє середовище.

24 січня 2020 на ІІ Форумі "Елеватор 2020" директор компанії "Agrowarm Innovations" Володимир Кучерявий розповість про інноваційність, екологічність та економічність твердопаливного теплогенератора як одного із очевидних шляхів підвищення рентабельності фермерського господарства.
Запрошуємо до участі у Форумі!

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Співорганізатори
Co-Organizers

Українська Зернова Асоціація

Генеральний партнер
General Partner

Variant Agro Build

Офіційні партнери
Official Partners

Хорольський Механічний ЗаводConvex International GmbH

Cпеціальний партнер
Special Partner

SEW-EURODRIVE

Генеральний інформаційний партнер
General Information Partner

Elevatorist.com

Генеральный медіа-партнер
General Media Partner

Агропортал

Ексклюзивний медіа партнер
Exclusive Media Partner

LANDLORD

Медіа-партнери
Media Partners

Українська аграрна конфедераціяАграрний тиждень. УкраїнаЗерно, журналInventureВсеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктуриБаланс-АгроSeedsТрипольеAgri-gatorПропозицияАгробізнес сьогодніAgroONE, журналAgroStoryAgroReviewАграрникАгроЛюксАгро ФМАгроиндустрияИнфоиндустрияAgro NewsАгробізнес УкраїнаAGROBASE.ORGІнформбізнес