Елеватор-2020

II Аграрний Форум

Елеватор-2020


Міжнародний виставковий конгрес-центр Український дім, м. Київ

Про автоматичний відбір проб зернових культур на II Форумі " Елеватор-2020"

10:30 | ПроАгро Груп

Від швидкості відбору проб зернових культур (зерна) та їх лабораторного експрес аналізу може залежати загальна ефективність роботи елеватора, особливо в піковий період приймання нового урожаю.
Для суттєвого прискорення процесів відбору проб зерна та доставки їх в лабораторію пропонуються апробовані технічні рішення, які дозволяють підвищити репрезентативність проб, дозволяють виключити людський фактор, автоматизують інформаційну та технологічну складові компоненти процесу аналізу зерна при прийманні його з автомобільного та залізничного транспорту.

Про автоматичний відбір проб зернових культур на II Форумі " Елеватор-2020" розповість Юрій Скидан, к.т.н., технічний директор ІННОВІННПРОМ.

Запрошуємо всіх представників галузі прийняти участь у Форумі!

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Співорганізатори
Co-Organizers

Українська Зернова Асоціація

Генеральний партнер
General Partner

Variant Agro Build

Офіційні партнери
Official Partners

Хорольський Механічний ЗаводConvex International GmbH

Cпеціальний партнер
Special Partner

SEW-EURODRIVE

Генеральний інформаційний партнер
General Information Partner

Elevatorist.com

Генеральный медіа-партнер
General Media Partner

Агропортал

Ексклюзивний медіа партнер
Exclusive Media Partner

LANDLORD

Медіа-партнери
Media Partners

Українська аграрна конфедераціяАграрний тиждень. УкраїнаЗерно, журналInventureВсеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктуриБаланс-АгроSeedsТрипольеAgri-gatorПропозицияАгробізнес сьогодніAgroONE, журналAgroStoryAgroReviewАграрникАгроЛюксАгро ФМАгроиндустрияИнфоиндустрияAgro NewsАгробізнес УкраїнаAGROBASE.ORGІнформбізнес